Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ölmüş Babanın Doğum Dününü Görmek

Rüyada ölmüş babanın doğum gününü görmek neye işarettir?

Geçtiğimiz günlerde size yine rüyamı göndermiştim. Yorumunuz için teşekkür ederim. Dün gece 2 yıl önce ölmüş babamı rüyamda gördüm. Evde oluyoruz ama bizim oturduğumuz ev değil, odada bir küçük masa üzerinde bir tabak içinde bir dilim yaş pasta ve üzerinde bir mum. Babamın doğum günüymüş, kendine göre kutlama yapacak diye düşündüm. Babam banyo yapıp içeri geliyor üzerinde kışın giyilen içlikler olur ya onlardan yeşil renk giymiş masaya oturuyor fakat o anda odada başkaları oluyor ve babam tabağı kenara itiyor. Rüyayı yorumlamanızı rica ediyorum.

Not:Babam hayatta iken doğum günü kutlamasını sevmezdi. Ayrıca 17 eylülde babamın ölüm yılı tam 2 yılı doluyor. Bilgilerinize, iyi çalışmalar. 42, Kadın, boşanmış, muhasebe.

Rüyada ölmüş babanın doğum gününü görmek yorumu

Ayşegül merhaba, rüyanızın ana teması ölmüş babanızı canlı olarak görmüş olmanızdır ve bu konuda geniş bilgi ölmüş babayı rüyada diri görmek sayfasında yer almaktadır. Dikkat edilirse rüyadaki pasta, mum, kutlama, banyo yapmak, yeşil renk giymek gibi faktörlerin tamamı pozitif manalar taşımakta ve babanızdan aldığınız yüce değerlerin farkında olup, ona göre davrandığınızda güzel günlerin sizi beklediğini temsil etmektedir.

Rüyada doğum günü görmek rüya sahibinin iç dünyasında kim olduğunu keşfettiğini ifade eder. Yaş pasta görmek çok yakında rüya sahibinin karşısına çıkacak iyi bir fırsata işaret ederken bu fırsatın iyi değerlendirilmesi neticesinde büyük bir mutluluk yaşanacağına yorulur. Mum görmek rüya sahibi için iyi şans ve kısa zamanda iyi bir haber alınmasına işaret eder. Hayatında kendinizle barışık olduğu ve iç ışığını aradığı bir dönemi gösterir. Banyo görmek rahatlama ifade eder. Ölmüş birini banyoda görmek, ölünün banyodan çıktığını görmek çok sevinçli, sevindirici bir haber almaya işarettir.

“Rüyada Ölmüş Babanın Doğum Dününü Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben babamı 7 sene önce kaybettim, daha önce de rüyamda görüp gelin gittiğim evin balkonunda onu görüp sariliyorum. Dün gece de rüyamda onu cok iyi gördüm, babamın doğum günüymüş, tüm aile bir aradayız ve gordugume o kadar seviniyorum ki rüyamda gördüğümün de bilincindeymisim ona rüyama geldigi için teşekkür ediyorum yorumlarsaniz çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir