Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babanın Etini Yemek

Rüyada ölmüş babanın etini yemek neye işaret eder?

Merhaba. Rüyamda babam ölmüş, et olmuş, tencerede kavurma haline gelene kadar babamın etini pişiriyorum. Tencereyi nereye koyacağımı şaşırıyorum, yemek masasının üzerine koyuyorum, tencerenin üzerine kırmızı örtü örtüyorum. Babamın evinde de kadınlar toplanmış, içlerin de halam da var. Kadının biri “beyaz örtü örtelim” diyor, kırmızı örtüyü kaldırıp beyaz örtüyorum. Orada tencereyi tabuta koyup götürmüşler (yani babamın ölüsünü) farkına varmamışım.

Fark edince feryat figan koştum babamı haberim olmadan götürüyorlar, merdivenden koşarak indim. Babamı camiye götürmüşler. Cami duvarını tırmandım, çıktım, atlayacaktım fakat parmaklıkları aşamadım. Cami ve duvar ile duvardaki parmaklıklar yeşildi. Babamı tabutla omuzlarda yan kapıdan götürdüler, ben bakakaldım. (bu arada babam 80 yaşında ve hasta.) Bu rüya neye delalet eder? yorumunuzu bekliyorum. teşekkür ederim.

Rüyada ölmüş babanın etini yemek neye yorulur?

Cemile merhaba, aslında bu rüyanın daha doğru başlığı “rüyada babanın öldüğünü ve ölen babanın etini pişirdiğini görmek” demek uygun olurdu.

Rüyada babanın öldüğünü görmek güncel hayatınızda dünyaya geldiğiniz andan bu güne kadar babanın sizi yeteri kadar desteklemediği, yanınızda olmadığı veya sizi takdir etmediği, sizi hayata iyi hazırlamadığı düşüncelerine sahip olduğunuzu ve bu düşüncelerin etkisiyle gelecek korkusu yaşadığınızı ifade eder. Bu durum insan hayatı için tehlikeli bir durumdur ve kişiyi iç dünyasında bir çöküntüye, umutsuzluğa ya da bir davranış bozukluğu içine sürükleyebilir şeklinde yorumlanır.

Rüyada öldüğünü gördüğün babanın etlerini pişirdiğini görmek hayatınızda kimi değişiklikler yapmanız gerektiğini düşündüğünüzü, yani başlangıç arayışında olduğunuzu simgeler. Genel anlamda rüyanız, gerçek hayatınızda sizi şok eden, iç dünyanızı alt üst eden bir olay yaşadığınızı ya da tanık olduğunuzu ifade etmektedir.

“Rüyada Ölmüş Babanın Etini Yemek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir