Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babanın Geldiğini Görmek

Rüyada ölmüş babanın geldiğini görmek ne demek?

24 yaşındayım, erkeğim, açık öğretim öğrencisiyim ve bekarım. Rüyamda 12 yıl önce ölen babamın geldiğini görüyorum. Mutfakta yeşil bir masada annemle yan yana oturuyor karşılarında da ben oturuyorum yemek yiyoruz, sonra ben kalkıyorum masadan ve oturma odasına gidip ablamı çağırıyorum.

Rüyamda rüya gördüğümü görüyorum ve ablam 3 gün boyunca her gün kızını kurban etmesini söyleyen bir rüya gördüğünü söylüyor. Evimizin arkasında ablam kızını yatırmış kurban etmek için hazırlık yapıyor, hatta bir tanesini kurban etmiş bile oluyor ama ablamın bir kızı var . (bu arada ablam bu kızı dogmadan önce üçüz çocuğunu düşürdü ) ben önce karşı çıkmak istiyorum ama ALLAH C. C böyle istediyse yapması gerekiyor diyerek bakmamak için kafamı çeviriyorum.

Komşumuzda kamyondan koyun indiriyor, koyunun tüyleri kabarık ve bembeyaz ama kendileri için getirdiklerini biliyorum . Rüya ayrıntıları ölmüş baba, mutfak, yeşil masa, yemek yemek, oturma odası, rüyada rüya, kızını kurban etmek, kurban kesmek, kabarık tüylü koyun, kamyonda koyunlar

Rüyada ölmüş babanın geldiğini görmek neye yorulur?

Rüyada ölmüş anne ve babalarının sağ olduklarını görmek korkudan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Babanın Geldiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş babasına sarılmak
Ben babamı rüyamda görüp “baba beni affet” deyip ona sarılıyorum, ondan sonra bayılıp gözlerimi hastanelerde açıyorum, eğer bunun bir çaresi varsa ben babamı kaybedeli 9 sene oldu, onu çok özlüyorum “ne olur beni affet” diye yalvarıyorum.

Rüyamda vefat eden babamın ailecek ziyaretime geldiğini, birlikte gezerken terlediğinden üzerine yeni bir tişört/gömlek almak üzere mağazaya girip mağazada ürün beğenirken babamın gördüğü deri gömleği istediği, fakat rahatsız edeceğini söylediğimizde çok istemesine rağmen başka bir tişört/gömlek alıp çıktığımızı gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir