Rüyada Ölmüş Babanın Geldiğini Görmek

Rüyada ölmüş babanın geldiğini görmek ne demek?

24 yaşındayım, erkeğim, açık öğretim öğrencisiyim ve bekarım. Rüyamda 12 yıl önce ölen babamın geldiğini görüyorum. Mutfakta yeşil bir masada annemle yan yana oturuyor karşılarında da ben oturuyorum yemek yiyoruz, sonra ben kalkıyorum masadan ve oturma odasına gidip ablamı çağırıyorum.

Rüyamda rüya gördüğümü görüyorum ve ablam 3 gün boyunca her gün kızını kurban etmesini söyleyen bir rüya gördüğünü söylüyor. Evimizin arkasında ablam kızını yatırmış kurban etmek için hazırlık yapıyor, hatta bir tanesini kurban etmiş bile oluyor ama ablamın bir kızı var . (bu arada ablam bu kızı dogmadan önce üçüz çocuğunu düşürdü ) ben önce karşı çıkmak istiyorum ama ALLAH C. C böyle istediyse yapması gerekiyor diyerek bakmamak için kafamı çeviriyorum.

Komşumuzda kamyondan koyun indiriyor, koyunun tüyleri kabarık ve bembeyaz ama kendileri için getirdiklerini biliyorum . Rüya ayrıntıları ölmüş baba, mutfak, yeşil masa, yemek yemek, oturma odası, rüyada rüya, kızını kurban etmek, kurban kesmek, kabarık tüylü koyun, kamyonda koyunlar

Rüyada ölmüş babanın geldiğini görmek neye yorulur?

Rüyada ölmüş anne ve babalarının sağ olduklarını görmek korkudan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir