Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babanın Kendini Öldürdüğünü Görmek

Rüyada ölmüş babanın kendini öldürdüğünü görmek ne demek?

Ölmüş olan babamın rüyamda kendini kafasından tabanca ile öldürdüğünü gördüm. Kimse konuşmuyordu, hiç ses olmadı, sadece babam kendini vurdu, bizde üzülmedik, sanırım babamın yüzünde endişe bile yoktu, korkmuyordu bile, sadece vurdu kendini o kadar. 24 yaşında bekar bayanım.

Rüyada ölmüş babanın kendini öldürmesi neye işarettir?

Rüyanızın ana teması rüyada ölmüş babayı görmek diğeri ise onun kendisini öldürmesidir. Lütfen ilk önce rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını inceleyin. Rüyada ölmüş birisinin yeniden ölmesi yahut ölmüş birinin ikinci kez öldüğünü görmek onun adaşı yahut yandaşı olan birinin vefat etmesine işarettir. Bu bilgiler ışığında rüyanın vermek istediği mesajı ancak siz tespit edebilirsiniz.

“Rüyada Ölmüş Babanın Kendini Öldürdüğünü Görmek” için bir yanıt

Merhaba, ben iki kez art arda rüya gordum ikisinde de babam beni ve annemi bıçakla öldürmeye çalışıyordu, ilkinde kurtulmak için camdan atladim yani camdan atlayarak daha kolay olecegimi düşündüm, ikincisinde gece saati kapı çaldı anneme “acma” dedim, delikten baktım babam, anneme açmaması için israr ettim ama açtı ve bize zarar verecekken uyandım. Bu arada babam 5-6 sene once vefat etti. Ruyamda ölmemişti. Lütfen yardım edin. 18 yaşındayım öğrenciyim. Ruh sağlığım gayet iyi. Hiçbir sorunum yok ama böyle bir rüya gordum daha önce de babamı birkaç kez gordum ama onlar böyle korkutucu değildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir