Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babanın Mezardan Çıktığını Görmek

Rüyada ölmüş babanın mezardan çıktığını görmek neye işarettir?

Rüyamda dün gece ölmüş babamı gördüm. Gerçek hayatta babam ben bir yaşımdayken öldüğü için onu çok bilmiyorum ama rüyamda babamı mezarından çıkarmışlar, ben de başında onları izliyorum. Mezardan çıkarılan babamın üzerinde biraz toprak ile yüzünde bir beyaz örtü var. Vücudu hiç çürümemiş aynen öylece duruyor. Nasıl çürümez acaba diye anlamaya çalışıyor, düşünüyorum. Yüzündeki beyaz örtüyü açıyorum ona bakıyorum.

İlk kez gördüm babamı rüyamda. Babaannem de rüyasında yaklaşık 2 ay önce babamı görmüş, onun karşısında babamın cesedi yine çürümeden duruyormuş. O da sormuş “sen nasıl 25 senedir çürümedin” diye. Babam da yanıt vermiş fakat babaannem babamın rüyada ne söylediğini hatırlamıyor:. Bu rüyanın  anlamını çok merak ediyorum. Acaba ben de babaannemin görmüş olduğu rüyadan mı etkilendim acaba diye düşünüyorum. Teşekkür ediyorum.

Rüyada ölmüş babanın mezardan çıktığını görmek neye yorulur?

Sevgili Sibel, haklısın sanki babaannenin gördüğü rüyadan etkilenmişsin gibi görünüyor. Neden dersen “bugüne kadar rahmetli babamı hiç rüyamda görmemiştim”  diyorsun ve babannenin 2 ay önce aynı rüyayı gördüğünü, sana anlattığını söylüyorsun. Bana göre bunlar etkilendiğinin kanıtına benziyor.

Her ne olursa olsun rahmetliyi rüyanızda görmeniz babaannen için “rüyada rahmetli oğlunu görmek” senin için “rüyada ölen babayı görmek” manasına gelmektedir. Bunların anlamlarını kısaca aşağıda yazıyorum, detaylı bilgi için lütfen rüyada ölü görmek sayfasını ziyaret ediniz.

Rüyada ölmüş oğlunu görmek ona duyduğunuz özlemi, hasreti simgeler. Rüyada ölü görülmesi, sevilen birilerinin geleceğini ya da sevdiğinizin birinden iyi haber almayı işaret eder. Yani ölü diri getirir. Rüyada ölü görmek hakkında söylenecek en önemli söz ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur.

Rüyada ölen babayı görmek babanızdan almış olduğunuz sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı gördüğünüzde bu aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi, özlediğinizi ifade eder. Rahmetli baba ile konuşmak, ölü babayla konuştuğunu görmek, gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine gereksinim duyduğunuzu gösterir, bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi ifade eder.

“Rüyada Ölmüş Babanın Mezardan Çıktığını Görmek” için bir yanıt

rüyamda babam beni gel bur dan cıkar ben mezarını actım babamı cıkardım eve geldik sarılıp öptum ikramda sade cay icti yuzu gulmuyordu ve fazla konuşmadı yanlız bana telefon numarası verdi lütfen bana yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir