Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babanın Mezarını Taşımak

Rüyada ölmüş babanın mezarını taşımak neye işaret eder?

Merhaba ben Tuğba; Ben rüyamda bundan yaklaşık 5 yıl önce vefat eden babamın mezarını köyde bulunan eski evimizin bahçesine taşıtıyorum (yani mezarlıkta şuan gömülü olan mezar kemikleri alınıp bahçeye gömülüyor). Sonra ben evden dışarı bir şey almaya çıkıyorum bir bakıyorum babamın ruhunu mezarının basında ağlarken görüyorum, yanına gidiyorum “babacım neden ağlıyorsun, ne olur ağlama, dayanamam senin üzülmene” dediğimde bana verdiği yanıt “18 hafta 9 saatten beri beni ziyarete gelmiyorsunuz, sizi çok özledim, beni unuttunuz mu” diyor. Bende “üzülme sen babacığım, ağlama” diyerek bende ağlamaya başlıyorum ve babama sarılıp onu öpüyorum.

Bu sırada annem yan komşuya geçiyormuş ve evde bir telaş var, ne hikmetse ben yemek yapıyorum, annemin komşuya geçme nedeni ise yan komsu bütün ailesinin mezarlarını arka bahçelerine taşıtmış, annem abimlere kızıyor “bak o cahil insanlar bile mezarlarını taşımışlar, bir siz taşıyamadınız” diyor, abimin yanıtı ise “anne babamın mezarını ve yanındakini (benim 8 yasında olan kızım hayatta) taşıdık ya seninki ile bizimkileri de başka gün taşırız diyor, bu rüyanın manası nedir, babamın verdiği sayılar ne anlama geliyor? rica etsem yorum yapabilir misiniz.

Rüyada ölmüş babanın mezarını taşımak neye yorumlanır?

Tuğba merhaba, gördüğün rüyada başlıca iki ana unsur var; rüyada ölmüş babayı görmek ve mezar taşımak. Enteresan bir şekilde her iki unsur aynı ağırlıkta, ayni baskın olan yok. Bu durum her iki unsurun da verdiği mesajların sizin için önemli olduğunu gösterir. Rüyanda babanın mezar yerini değiştirdiğini görmüş olman artık babanın dönmeyeceğini kabullendiğini ve onsuz bir yaşama adapte olduğunuz gösterir. Bakınız rüyada mezar görmek sayfası.

Ölmüş babanızı görmeniz konusunda geniş bilgi için lütfen rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını ziyaret ediniz. Burada dikkat çeken konu babanızın ağlaması olup, rüyada ölünün ağladığını görmek bir vazifenizi eksik yaptığınızı ya da yapmadığınızı veya biz sözünüzü tutmadığınızı temsil eder. Bu konuda bilgi rüyada ölü görmek sayfasında incelenebilir.

“Rüyada Ölmüş Babanın Mezarını Taşımak” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş babasını görmek
Merhaba, ben babamı kaybettim, kaybettikten 2 ay sonra babamın yeni öldüğünü, yıkanıp kabre gideceğini gördüm, babam dışarıda yerde kefenlemiş halde gördüm, aynı şekilde babamı iki kez gördüm, bir kez benim evimin karşısında gördüm, bir kezde erkek kardeşimin evinin arkasında gördüm, yorumumu cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

Dün gece rüyamda 10 ay önce ölmüş kardeşimin mezarını değiştirdiğimizi gördüm, sonrasında kardeşim annemle telefonda konuşuyor ve ona diyor ki “neden beni yaz boyu orada bıraktın” şuandaki mezarı için. Daha sonra ben mezarlığa dışarıdan bakıyorum, bir sürü mezar görüyorum, fakat kardeşimin mezarını göremiyorum, arada bir ağaç olduğunu fark ediyorum. Yani biraz garip duygularla uyandım, acaba haberci rüya olabilir mi? Kardeşim bir durumdan ötürü rahatsız olmuş olabilir mi? 35, Kadın, Evli, Satış pazarlama.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir