Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babanın Ölmemiş Olduğunu Görmek

Rüyada ölmüş babanın ölmediğini görmek neye çıkar?

Babam öleli 15 yıl oldu. Rüyalarımda onu hiç ölmemiş gibi görüyorum. Son rüyamda annem hasta ve hastanede yatıyor babam ona çiçek buketi yaptırmış. Bana da 6 paket sigara almış. Bende”baba Ali Ekber abi seni kazıklamış” diyorum. Oda “yok yavrum 6 paket sigara 60 TL. çiçekte 30 Tl. 90Tl. işte doğru” diyor.

Sonra eskiden oturduğumuz gecekondunun arka odasında yatmaya hazırlanıyoruz. O eşimle bana “siz bu odada kalın” diyor. Oda o evimizde hiç olmayan başka bir odaya geçiyor. “Baba neredesin sen” diye seslendiğimde “ben rahatım yavrum sen merek etme uyu uykunu al” diyor. Eşim gece “soba sıcak oldu ben yatamıyorum” diye salona geçiyor, koltukta uzanıyor. Sonrada uyandım. Hayırlara vesile olur inşallah.

Rüyada ölmüş babanın ölmemiş olduğunu görmek neye yorulur?

Semahat merhaba, görmüş olduğun rüyada bir çok olay, konuşma geçiyor ancak rüyanızın temel unsuru rüyanızda rahmetli babanızı görmeniz olup bu konuda detaylı bilgi rüyada ölmüş babayı görmek sayfasında açıklanmıştır.

Burada ilginç bir olay olarak annenizin hasta olması dikkat çekiyor ve rüyada anneyi hasta görmek makbul bir rüya değildir, bir üzüntüyü ya da üzüntülü haberi işaret eder. Bu can sıkıntılı haber mutlaka anneniz hakkında değil, başka birileri hakkında da olabilir.

Eskiden oturduğun mahalleyi, oradaki evinizi görmeniz geçmişe, geçmişteki kaygısız günlere olan özleminizi göstermektedir. Babanızın hayatta olduğu, bir arada aile sıcaklığını yaşadığınız günlere olan hasretinizin yansımasıdır.

“Rüyada Ölmüş Babanın Ölmemiş Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

ıyı gunler bu anlatacagım ruyayı 2 kere aynı sekılde gordum uyandıgımda gozlerımde yas kalbımde buyuk bır acı ıle uyanıyorum belımın kırıldıgını hıssederek uyanıyorum 22 yasındayım allah kabul ederse namazıma daha yenı basladım ALLAh bu yoldan ayırmamasını ümıt ederek ruyamı anlatmaya baslıyorum her ne kadar net hatırlamasamda acısı hep ıcımde kalıyor….Ruyamda Babamın olecegını Goruyorum ne olur bu konuda bana yardımcı olun Allah razı olsun….

Merhaba, ben Suzan 1.5 yıl önce babamı kaybettim, hiç rüyama gelmiyordu gelse de konuşmuyor arkasını dönüp gidiyordu ama bugün gördüm, ölecekmiş, 1 günü kalmış, elleri yüzü şişmiş, bütün akrabalar kardeşler yanında, öpüyorum babamı, vedalaşıyorum ama öpünce sanki dudaklarım uyuştu sanki elektrik çarpmış gibi oldum ama hiç ağlamıyorduk, herkeste bir huzur var, yemekler yapılıyor, kayın pederimin görüyor babam başına namaz tesbihini koyuyor, cebi kirli değil ki oğlu da kirli olsun diyor, ne oluyor babamı rüyamda gördüm, çok güzeldi, ne olur anlama geliyor ne olur en kısa zaman da yorumunuzu bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir