Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babanın Rahat Olmadığını Görmek

Rüyada ölmüş babanın rahat olmadığını görmek ne demek?

48 yasındayım, evli değilim, işim yok. Babamı 8 ay önce kaybettim, onu çok özlüyorum, çok güzel bir baba kız ilişkimiz vardı. Rüyamda babam benim yattığım odaya giriyor, üstüm açık olunca kapıyı geri kapatıyor, içeri girmek için kapıdan sesleniyor “yatıyorum ben” diyorum.

Beni dinlemiyor ve odaya girip yan tarafıma yatıyor “rahat yatamadım, burada yatacağım” diyor. Lütfen yorumlayın, babam diğer tarafta rahat değil mi. Ne olur cevaplarsanız çok sevinirim, içim çok huzursuz.

Rüyada ölmüş babanın rahat olmadığını görmek tabiri

Süreyya merhaba, öncelikle başınız sağ olsun, inşallah babanızın mekanı cennet olur. Görmüş olduğunuz rüya temel olarak rüyada ölmüş babayı görmek rüyasıdır ve onu çok sevdiğinizi, özlediğinizi ifade ederken öte yandan da sizi özel kılan babanızdan aldığınız yüce değerlerin farkında olmak ve ona göre davranmak gerektiğine işaret etmektedir. Bu tür rüyalar özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini sağlayan latif ve değerli bir rüyalardır.

Onun ahirette rahat olmadığını düşünmeniz bence hatalı bir düşünce, çünkü rüyada özellikle sizin yanınızda yatmak istiyor. Bu sizin yatağınızın çok rahat olduğunu değil, babanızın özellikle sizin yanınızda olmak istediğini anlatıyor. Lütfen bunu böyle bilin ve ona dualarınızı, onun adına hayırlarını eksik etmeyin.

“Rüyada Ölmüş Babanın Rahat Olmadığını Görmek” için 2 yanıt

Merhaba. 4 sene once vefat eden babamı gordum, ailecek yemek yiyorduk, sonrasında herkesle selamlastı, abıme elını opturdu, arkasından benım yuzume bakmadan hızlıca evden cıktı, pesınden kostum, sarılmak ıstedım ızın vermedı, ayaklarına kapandım agladım yıne de yuzume bakmadı, elını opmek ıstedım kendısını uzaklastırdı benden ve yuzume bakmadı. Ruyanın cok etkısınde kaldım bana yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden cok tesekkur ederım.

Ruyada annem ben bu mezarda rahat degilim beni burdan alin diyo 20 yil once oldu gorumcrmde onceden buna brnzer bi ruya gordu annem ruyada ben burda rahat degilim beni corumda evliyalarin oldugu mezara gomun demis ne anlama geliyo rica etsem beni aydinlatirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir