Rüyada Ölmüş Babanın Rahat Olmadığını Görmek

Rüyada ölmüş babanın rahat olmadığını görmek ne demek?

48 yasındayım, evli değilim, işim yok. Babamı 8 ay önce kaybettim, onu çok özlüyorum, çok güzel bir baba kız ilişkimiz vardı. Rüyamda babam benim yattığım odaya giriyor, üstüm açık olunca kapıyı geri kapatıyor, içeri girmek için kapıdan sesleniyor “yatıyorum ben” diyorum.

Beni dinlemiyor ve odaya girip yan tarafıma yatıyor “rahat yatamadım, burada yatacağım” diyor. Lütfen yorumlayın, babam diğer tarafta rahat değil mi. Ne olur cevaplarsanız çok sevinirim, içim çok huzursuz.

Rüyada ölmüş babanın rahat olmadığını görmek tabiri

Süreyya merhaba, öncelikle başınız sağ olsun, inşallah babanızın mekanı cennet olur. Görmüş olduğunuz rüya temel olarak rüyada ölmüş babayı görmek rüyasıdır ve onu çok sevdiğinizi, özlediğinizi ifade ederken öte yandan da sizi özel kılan babanızdan aldığınız yüce değerlerin farkında olmak ve ona göre davranmak gerektiğine işaret etmektedir. Bu tür rüyalar özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini sağlayan latif ve değerli bir rüyalardır.

Onun ahirette rahat olmadığını düşünmeniz bence hatalı bir düşünce, çünkü rüyada özellikle sizin yanınızda yatmak istiyor. Bu sizin yatağınızın çok rahat olduğunu değil, babanızın özellikle sizin yanınızda olmak istediğini anlatıyor. Lütfen bunu böyle bilin ve ona dualarınızı, onun adına hayırlarını eksik etmeyin.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir