Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babasını Takım Elbiseli Görmek

Rüyada ölmüş babasını takım elbiseli görmek neye delalet eder?

En son gönderdiğim rüyamdan sonra aynı ruh haline sahip halde dün gece eşimin gördüğü rüyayı yorumlamanızı rica edeceğim. Eşim rüyasında babasını takım elbiseli olarak görüyor ve babası şuan rahmetli. Babası takım elbiseli ve benim çocuklarım yanında eşimin yanına gelerek ona benim için şöyle diyor; “ben fuata çok kızdım, o yanlış yapıyor, çok uzun bir yola girmiş” diye. Sonra eşim beni görüyor, bende bankada bedava dağıtılan tek taş pırlanta yüzüklerden almaya çalışıyorum. Eşimin yanına geldiğimde eşim benim geldiğime hiç sevinmiyor. Rüyam bu sekilde simdiden yapacaginiz ruya yorumunuz icin tesekkur ederim, iyi gunler.

Yaşınız :34
Cinsiyetiniz :erkek
Medeni durum : evli
Mesleğiniz : bakim muhendisi ve makina uzmani

Rüyada ölmüş babasını takım elbiseli görmek neye yorulur?

Rüyalar görene göre yorumlanır ancak kimi durumlarda görülen hakkında da mesaj verebilir, bu nedenle bu yorum eşinizin rüyası hakkındadır.

Rüyada ölmüş babayı görmekrüyanızda ölen baba, rahmetli babayı görmüş olmanız, babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken bu kıymetli değerlerin farkında olmanız ve ona göre davranmanız gerektiğine işaret ederken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini saplayan latif ve değerli bir rüyadır.

Rüyanızda ölen babayla konuşmak, ölmüş babayla konuştuğunu görmek, gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine gereksinim duyduğunuzu gösterir ve bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi işaret eder. Rahmetli babanız ile ne konuştuğunuzu hatırlarsanız bu konuşmayı dikkatle analiz edip, verilmek istenen mesajı doğru anlamanızda büyük fayda vardır.

Ölmüş kişilerin rüyada verdikleri bilgiye çok dikkat edilmelidir ve genellikle çok önemli bilgi içerirler. Eşinizin rahmetli babasının sizin hakkınızda söyledikleri gerçek olabilir ve buna dikkat etmeniz faydalı olabilir. Rüyada sizin bankadan bedava dağıtılan tek taş yüzük almak istemeniz özellikle maddi konularda boş şeylerle uğraştığınızı sonunuzun hüsran olacağını simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Babasını Takım Elbiseli Görmek” için 5 yanıt

Rüyada ölmüş babayı beyaz takım elbiseli olarak görmek neye işarettir
Merhaba, ben annemin gördüğü bir rüyayı tabir etmenizi rica edeceğim. Ben 4 aylık hamileyken bebeğimi kaybettim. Bebeğimi toprağa vermeden bir gece önce annem bir rüya gördü. Annem 3 sene önce vefat etmiş olan babasını ( dedemi ) beyaz takim elbiseleri içinde gördü. Rüyasinda ezan okundugunu ve insanlarin camiye dogru yurudugunu gordu. Dedemde caminin önünde abdestini almis oturuyordu namaza gitmek için bekliyordu. Yaninda da biri belirdi, bu kisi dedemin pantolonunun paçalarini duzeltmekteydi. Dedem rüyasinda anneme; Bu yabanci kim? Gel sen düzeltsene paçalarimi der gibi bakiyordu. Annemde dedeme; “Ondan çekinme baba, sen onu zaten taniyosun” demis. Ve dedemle ona yardim eden kisi birlikte camiye doğru yürüyüp gitmişler. Bu dedeme yardim eden kisinin yüzünü, boyunu ya da herhangi bir şeyini görmedi annem. Sadece bir şahıs orada var olduğunu ve dedeme yardim ettiğini biliyordu. (Annem kendi kendine yorumlarken; belkide dedene yardim eden senin bebeğindi orada dedesinin yanına gitti diyor. Acaba bu olabilir mi?) Eğer yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler. Rüyada ölmüş babayı beyaz takım elbiseli olarak görmek neye delalet eder?

Öncelikle rahmetli bebeğiniz için başınız sağ olsun diyorum. Allah sizlere sabır versin.
Annenizin rüyası bir ölmüş babayı görmek rüyası olup pek çok anlam taşıyabilir. Detaylı bilgiyi ölü görmek rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.
Ancak rüyadaki unsurlara bakılırsa öne çıkan rahmetli dedenin / babanın beyaz takım elbiseli olmasıdır ve bu ölmüşü canlı, güzel güzlü, beyaz – yeşil elbiseler içinde, traşlı, saçları taralı veya sağlıklı görmeniz onun cennette olduğuna işaret eder şeklinde yorumlanır. İnşallah dedeniz cennette ve bebeğinizde onun yanına gitti.

Babam öleli 1 sene oldu ve ilk defa ruyada gordum,kapidan odama hizli bir sekilde girdi uzerindeki her sey siyahti gozlukleride siyahti elinde bir de canta vardi oda siyahti yüzude biraz kirmizi haldeydi.benim yanima dogru geldi baba diyerek haykirdim ama beni biraz kanepeye dogru sıkıştirdî ve bundan dolayi korktum sonra hemen yanimdan gitti bu ruyam neye isarettir? Ama benimle hic birsey konusmadi onun bu hali beni cok korkuttu..korktugumu anlayinca yanimdan uzaklasip birden kayboldu

Eşim vefat eden babamı takım elbiseyle görmüş. Kalabalık bir ortammış. Babam git oku demiş. Elinde;bu hengamede nasıl okuyayım evin anahtarı nerde nerde oturuyorum onu bile hatırlamıyorum demiş. Yüksek katlı binayı göstererek.
Babamda; anahtarı göstermiş anahtar bende 48 numara demiş.

Yakın bir dostumuz ölen babamla ölen eşimi beyaz takim elbise giymişler namaz kilarlarken gormus. 2. gün namaz kilarlarken kible bu tarafta demiş duzeltmisler acaba nedir,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir