Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babaya Sarılmak

Rüyada ölmüş babaya sarılmak neye delalet eder?

Dün gece gördüğüm rüyamda uzun yıllar öncesin kaybettiğim rahmetli babamı gördüm. Sanki rüya değil gerçek gibiydi, onunla sarıldık, uzun uzun konuştuk, daha sonra birden içeriden ışık yandı ve birisi su içmeye kalktı, o tarafa baktığımda su içmeye kalkan kişide babamdı yani babam hem yanımda hemde koridorda idi. Daha sonra babamla beraber diğer babamın yanına gittik ve bu sırada besmele çekiyordum, korkmuştum. Onlardan aynaya bakmalarını ısrarla rica ettim, aynaya baktıklarında ikisi de aynı anda baktılar sonra kayboldular, yani aynaya baktığımda aynada yüzü duruyordu ben yoktum, anlamı nedir acaba?

Rüyada ölmüş babaya sarılmak neye yorumlanır?

Meltem merhaba, görmüş olduğun rüyanın ana teması rahmetli baban olup bu konuda detaylı bilgiyi rüyada ölmüş babayı görmek sayfasında inceleyebilirsin. Özet olarak anlatmak gerekirse;

Rüyanda ölmüş babayı görmek, babadan almış olduğunun ve seni farklı yapana özel değerleri ifade eder ve aynı zamanda bunların farkında olmak, onlara uygun davranmak gerektiğine yorumlanır. Bu konuda bir rüya tabiri ise sahip olduğun değerlerin için rahmetli babanıza müteşekkir olduğunu, onu çok özlediğini gösterir şeklinde açıklanmaktadır. Babasını kaybetmiş kişiler genellikle bir konuda umutlarının azaldığı yahut üzüntülü oldukları zamanlarda rüyada babasını sık görmektedir.

Rüyanda ölen babayla konuşmak, uyanık hayatınızda bulunduğunuz durum, kimi sorunlar veya yaşadığınız bir ilişki hakkında konuşacak, danışacak birisine gerek duyduğunuzu gösterir ve bu anda rahmetli babanın büyük eksikliğini hissetmiş olduğun işaret eder. Sevgili babanız ile ne konuşulduğunu hatırlarsanız bu konuşma dikkatli bir şekilde analiz edilip, verilen mesajı doğru anlamak ve ders çıkarmak mümkün olur.

Rüyanda ölmüş babaya sarılmak, yeni bir dönemin başlangıcını işaret eder, gerçek hayatta yeni bir döneme girildiğini, bu yeni dönemin aydınlanma ve manevi olarak zenginleşme, ilerleme getireceğini, yaşama daha gerçekçi bir açıdan bakmaya başlayacağını gösterir. Bu yeni evrede babanızdan aldığınız değerler, pozitif düşünme ve gayretlerinizle daha iyi günlere kavuşacağına yorumlanır.

“Rüyada Ölmüş Babaya Sarılmak” için 3 yanıt

dun akşam ölmüş babamı bana sarılıp ıkımızın bırbırımızı opmesı .benı koklayıp kulağima annene selam soyle ongun sonra gelıcem demesı nedır .bu ruyadan çok etkılendım….cevap verırsenız çok sevınırım
.

Merhaba, ben 23 yasindayim babami yeni kaybettim bugun 9. gün. Dün gece ilk kez onu ruyamda gordum. Ruyamda hastanedeyim babam için gelmişim, etrafa bakiyorum babamin odasini bulmak icin. Bir akrabamizi görüyorum babam kacinci katta diye soruyorum. Sonra birden babam yanimda beliriyor. Bana sarılıyor öyle duruyoruz. Yanımda da liseden çok yakın olmadığım pek sevmedigim bir arkadaşım var. Neyse sonra çıkıyoruz hastaneden. Hava karanlik, arabamiza biniyoruz. Babam geri geri sürüyor arabayı çıkmak için. Yolda bir kadın varmış babam geri geri giderken az kalsın ona carpacakmis sanırım kadın pesimize düşüyor. Simsiyah giyinmiş. Arabamiz geri geri gidiyor hizlica. Kadin da bizi yakalamak icin kosuyor. Durmuyoruz hizlaniyoruz biraksin bizi diye. Ama kadin nasil oluyorsa arabaya yetisiyor. Hatta arabayi bile geciyor. Cok sinirli ben korkuyorum bizi biraksin istiyorum durmak istemiyorum babama bir sey yapar diye. Sonra bakiyorum yanimda bir kiz cocugu var. O kadinin kiziymis. Kiza diyorum bak canim babam annene carpmak istemedi gormedi onu geri geri giderken annene soyle olur mu diyorum bir sey demiyor. Sonra bir bakiyorum bir yerde durmusuz. Etraf karanlik, arabanin icindeyiz. Babam camdan bakiyor cam yari acik. Kadin sakin, yavas yavas geliyor arabanin yanina. Babamla yuz yuze gibiler. Ben korkuyorum babama bir sey yapacak diye. Kadinin elinde açılabilen bicaklardan var. Aciyor onu. Babam öyle bakiyor. Rüyanın başından beri hiç konuşmuyor. Ben kadın babama zarar verecek diye bıçaklı elini tutuyorum. Bıçak elime batıyor. Ama birakmiyorum. Kadin da beni çekmeye çalışmıyor. Sonra uyandım. Ruyami yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Babamı ölümünden sonra ilk kez gördüm ruyamda cunku. anlamini merak ediyorum. Benim için çok önemli. Şimdiden tesekkur ederim.

Esra merhaba, rahmetli babanıza Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum, inşallah mekanı cennet olur. Sevdiği ve kendisi için çok değerli birini kaybeden kişiler kaybettikleri insanı sık sık rüyalarında görürler. Bu rüyalar yorumlanmaz çünkü yaşanan acı çok büyük ve yenidir. Bu rüyalar yaşanan acının, onun yokluğuna alışamamanın yansımasıdır. Zamanla bu rüyalar seyrekleşir ve mesaj taşımaya başlar. Lütfen bunu bilin, babanıza duanızı eksik etmeyin, ona layık bir evlat olmak için çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir