Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babayı Canlı Görmek

Rüyada ölmüş babayı canlı görmek neye işaret eder?

Rüyamda 3 yıl önce ölmüş babamı gördüm. Babannemlerin evinin kapısında her yer kan revan, bir tane büyükbaş hayvanın derisi yüzülmüş ama hayvan canlı, fakat sadece etten ibaret derisi yok, aynı yüzülmüş kurban gibi, babam boynuna sarılmış eve sokmaya çalışıyordu o da kan ter içerisinde kalmıştı, hayırdır inşallah. Lütfen bir şey söyleyin çok huzursuz oldum.

Rüya konusu: ölen anne, annenin mezarı, beton tabut.

Rüyada ölmüş babayı canlı görmek neye yorumlanır?

Rüyada ölmüş anne ve babalarının sağ olduklarını görmek korkudan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder. Rüyanız, rahmetli babanızın yaşamında büyük sıkıntılar çektiğini göstermektedir. Siz onun emeklerini boşa çıkarmamalı, örnek iyi bir insan olmak için elinizden geleni yapmalı, dualarınızı eksik etmemelisiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Babayı Canlı Görmek” için 8 yanıt

Annem rüyasında ölmüş babasını görmüş
Annem rüyasında dedemi görmüş, mezarında yatıyor, mezarından sadece elleri çıkmış, “gel gel” yapıyormuş, bunu yorumlar mısınız rica etsem.

Rüyamda Rahmetli babamı gördüm. 25 gün önce kalp krizinden vefat etti yalnız benim ona olan sevgim ve düşkünlüğüm çok farklıydı.
Rüyamda onunla koşu yapıyoruz ve koşarken yoruluyor oturuyor çok kötü olduğunu söylüyor bende ona sarılıyorum diyorum ki; tekrar ölmeni istemiyorum diyip onu hastaneye götürüyorum. Daha sonra orada kendine getiriyorlar ve sarılıp öpüyorum sürekli. Acaba bunun anlamı nedir?

rüyamda ölmüş babamı evimizde koltukta otururken gördüm ama yüzü bulanıktı çok net değildi. ama bi tebessüm vardı. başka bir koltukta ölmüş bir çocuk vardı anneme anne çocuk ölmüş gördün mü diyorum ama annem görmüyor bir tek ben görüyorum tuvalette de bir tane ölmüş çocuk vardı. ama bunları bir tek ben görüyordum ve hastalandığımı düşünüp korkuyordum yorumlarınızı bekliyorum iyi akşamlar…

Rüyamda ölmüş babam geliyor evimize bende gelinlik giyiyorum beni alıp görüyor hiç konuşmuyor . Ben nişanlı birisiyim Acaba ne anlama geliyor rüyam

Ölmuş babamı rüyamda gördüm uykudan kalkmış gidiyordu, Nereye Baba dedim elimden Tuttu BAK oglum dedi bana yaptıklarını gördüm dedi Sonora uyandim

Merhaba, ben geçen yıl babamı kaybettim. Rüyamda bir mağazanın kabininde babamın takım elbisenin görüyorum, sonra babam takım elbisesi üzerinde, halamın koluna girmiş şekilde mağazadan çıkarken, kardeşlerime “bana haber vermeden gelin tamam mı” diyor. Benim yüzüme bakmıyor, ben babama sarılıyorum ama o bana karşılık vermiyor. Yorumunu yapabilir misiniz?

Olmuş babamı toprak olan bir bahçede sandalyede otururken gördüm bana bir gülerek gel dedi bir hemen arkasından gelme dedi sonra birden uzaklaştı.

Babami kaybedeli 4 sene oldu. Ruyamda once başkasını tanıştırıyorlar o tanistirdiklari kişi birde baktim ölmuş babam toprak olan bir bahçede sandalyede otururken gördüm bana bir gülerek gel dedi hemen arkasındanda gelme dedi sonra birden uzaklaştı.bu ne anlama gelir lütfen bana yardımcı olurmusunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir