Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babayı Diri Görmek

Rüyada ölmüş babayı diri görmek ne demek?

Ölmüş babamı rüyada diri görüyorum. Şu anda beklediğim bir projede ortak çalıştığım arkadaşımla yuvarlak bir masada babam ve biz oturuyoruz. İşi ve kaparoyu babam almış, bize para veriyor. Daha sonra aşağıya iniyor. Aşağıda maymunlar, köpekler, ayılar var. Babam hepsini kontrolü altına almış. Babama itaat ediyorlar. Babam maymun yavrusunu alıp oynatıyor. Bütün hayvanlar ona itaat ediyor. Bu nasıl tabir edilir? Benim ruyam, 42, Kadın, Bekar, Çalışıyor, Rahatım

Rüyada ölmüş babayı diri görmek tabiri

Selamlar, rüyanız uyanık hayatınızda eni fikirlere açık olduğunuzu ve çevrenizden kolayca etkilenebildiğini gösterirken, kimi konularda daha dikkatli olmanız, kişilerin ya da olayların dış görünüşüne aldanmamak gerektiğine yorumlanır.

Unsurlara ayrı ayrı bakmak gerekirse;  Rüyada yuvarlak masa görmek herkes için eşitlik, paylaşım, işbirliği, eşit haklar ve fırsatlar anlamını taşır. Rüyada ölmüş babayı görmek kişinin babasından aldığı yüce değerlerin farkında olması ve ona göre davranması gerektiğini temsil eder. Rüyada maymun görmek aldatma, yaramaz işler ve yalan söze işaret eder. Rüyada köpek görmek sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyada ayı görmek yaşamın rekabet yönüyle ilgili bilgi verir ve genellikle dost sanılan bir düşmanın olduğuna ve ondan çok zarar göreceğinize yorumlanır.

Rüyada ölen babanın maymun, köpek ve ayıları kontrol etmesi aslında senin sahip olduğun özel yeteneklerin farkına varıp, onları iyi değerlendirmek gerektiğine işaret etmektedir.

“Rüyada Ölmüş Babayı Diri Görmek” için bir yanıt

Rüyada ölen babasını görmek
Benim babam tır şoförüydü, 19 temmuzda kaza sonucu yanarak vefat etti. Dün gece rüyamda bilmediğim bir mekanda kapıyı açıyordum, içeri babamla kardeşim girdi, kardeşim babamı bulmuştu ölmemişti babam. Odada bir kaç kişiydik ama bir tek kuzenimi hatırlıyorum mucize gibi dedi kuzenim evet dedim sarıldım babama öptüm babam koltuğa oturdu o sırada karşısına yıllar önce ölen teyzemin oturduğunu gördüm teyzem hiç konuşmuyordu sadece babama bakıyordu ben babamın ayaklarının dibine yere oturdum başımı bacağına yasladım o sırada yüzünü görmüyordum babam sesi titrek bir şekilde bana seni çok seviyorum tamam mı o kadar çok seviyorum ki sefere her çıktığımda aklımdan hiç çıkmıyordun dedi babam koltuğa otururken giyinmiş olmasına rağmen o sırada bacaklarını çıplak gördüm bir bacağına sımsıkı sarıldım öptüm bende dedim… yorumlarsanız sevinirim iyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir