Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Ölmüş Babayı Görmek

Rüyada ölmüş babayı görmek neye delalettir?

Rüyada ölmüş babayı görmek, ölen babayla konuşmak, rahmetli babaya sarılmak veya rahmetliyle kucaklaşmak, babanın bir şey istediğini ya da babasının bir şey söylediğini görmek çok kıymetli rüyalardır ve önemle incelenmesi, tabirinin öğrenilmesi gerekir.

Rüyada ölmüş babayı görmek yorumu nedir?

Rüyada ölmüş babayı görmek, rüyanda ölen baba, ölmüş babayı görmüş olmak kişinin rahmetli babasından aldığı ve onu özel kılan değerleri simgeler, aynı zamanda bu kıymetli değerlerin farkında olması ve ona göre davranması gerektiğine işaret ederken, rüyada vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini sağlayan latif ve değerli bir rüyadır.

Rüyada rahmetli baba ile konuşmak neye çıkar?

Rüyada ölen babayı görmek ve konuşmak, rüyada ölü babayla konuştuğunu görmek, gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine gereksinim duyduğunuzu gösterir ve bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi işaret eder. Rahmetli babanız ile ne konuştuğunuzu hatırlarsanız bu konuşmayı dikkatle analiz edip, verilmek istenen mesajı doğru anlamanızda büyük fayda vardır.

Rüyada vefat eden baba ile kucaklaşmak neyi gösterir?

Rüyalarda ölmüş babayı görmek ve kucaklaşmak, rüyada ölmüş babasına sarılmak, babaya sarıldığını görmek veya oturmak, yürümek, yemek yemek gibi ortak bir davranışta bulunmak, yeni bir aşamanın başlangıcını temsil eder, gerçek yaşamınızda yeni bir döneme girdiğinizi, bu dönemin aydınlanma, manevi açıdan zenginleşme ve gelişme getireceğini, hayata daha gerçekçi bir açıdan bakmaya başladığınızı ifade eder. Bu yeni yaşam evresinde babanızdan size geçen değerler, olumlu düşünme ve çabalarınızla daha güzel günlere kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada ölen babanın üzgün olduğunu görmek neyi simgeler?

Rüyada rahmetli babayı üzgün görmek, bir şeye üzülmüş olduğunu görürseniz, onu üzen nedeni hatırlayıp ona göre analiz yapılıp, mesaj tespit edilir. Ancak rahmetliyi üzen sebep bilinmiyor sadece üzgün olduğu hatırlanıyorsa o zaman bu rüya, sizin gerçek yaşamın zorlu şartlarına kapılıp gitmenizi işaret eder, yüksek idealler, hırs veya gereksiz umutlarınızı gösterir. Rüyada ölmüş babasını ağlarken görmek gerçek yaşamınızda her şeyde negatif anlam arama huyunuz olduğunu ve bu yüzden olumsuzluk yaşamaktasınız anlamı taşır ve asıl ihtiyacınız olan yeni bir ilişki, yeni bir kariyer yolu ya da yeni bir yaşam felsefesi için kendinize gereken zamanı ayırmıyorsunuz şeklinde tabir edilir.

Rüyada rahmetli babanın üşüdüğünü görmek neye işarettir?

Rahmetli babanın rüyada üşüdüğünü söylemesi, sizin uyanık hayatınızda yaşamınızın manevi yönüne yeteri kadar zaman ayırmadığını, belkide ibadetinde eksiklik olduğunu gösterir. Önemli bir rüya olup mutlaka dikkate alınmalıdır. Bu rüya aynı zamanda reel hayatta büyümeyi engelleyen, geçmişteki kimi negatif duygu veya olumsuz özellikleri geride bırakmak için halen zamanınız ve imkanınız olduğuna tabir edilir. Eski tutumları bırakın, yalnız kalma korkusu, terk edilme kaygısı veya varsa ihanet endişesinden sıyrılın mesajı verir.

Rüyada ölmüş babanın susadığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızda sevgili babanızın susamış olduğunu görürseniz, Uyanık hayatınızda babanız yaşasaydı sizden ne beklerdi, ne yapmanızı veya yapmamanızı istedi sorusunu kendine sormayı gösterir. Su yaşamın can damarıdır, canlılar susuz yaşayamaz. Ölü birinin susaması yaşamın vazgeçilmez bileşenlerini simgeler. Bunlar iyi insan olmak, yardımsever olmak, inanmak, ibadet etmek, dürüst olmak, yalan söylememek gibi evrensel değerler olmakla birlikte babanız ile sizin aranızda bilinen bir konuda eksikliği işaret eder.

Rüyada ölmüş babanın bir şey istediğini görmek neyi ifade eder?

Rüyanızda ölen babanız sizden bir şey isterse bu sizin uyanık hayatta hareket ve eylemleriniz konusunda mesaj verir. Örneğin babanın para istediğini görmeniz gerçek hayatta savurgan bir durum içinde olduğunuzu, tutumlu olmanız gerektiğini simgelerken, sizden namaz kılmanızı istemesi onun dua ve hayırına gereksinimi olduğunu gösterir. Bu rüyanın derin çözümlemesi ise, sevgili babanızın sizin yaşamınız hakkındaki istikrar arzusunu göstermesidir. Gerçek yaşamınızda daha istikrarlı olmanız, kendinizi daha güvende hissetmek için yapmanız gereken şeyler olduğunu simgelerken, bunun için gerekli sağlam temele sahip olduğunuza sadece temelin üzerine bir şeyler eklemeye gereksinim olduğuna tabir edilir.

Rahmetli babanın nasihat ettiğini görmek nedir?

Rüyada ölmüş babasını diri görmek ve babanız size nasihat ederse bu oldukça önemli bir rüyadır. İster sağ ister rahmetli olsun babaların özellikle kız evlat, sonra sırasıyla eşi ve erkek evlat arasında güçlü bir duygusal bağ vardır. Bu bağ sonsuza kadar sürmektedir. Rüyada rahmetli babanın yaptığı tavsiye mutlaka dikkate alınmalı ve ona göre davranılmalıdır. Özellikle onur değerleri, gelenek, bilgelik ve kişisel miras (manevi anlamda) özelliklerini göz önüne alarak rüyada verilen nasihat bir arada değerlendirmek ve buradan sonuç çıkarmak gereğine yorulur. Geçmişte kimi şeyler yaşamış olabilirsiniz, iyi şeylere sevinip, kötü şeylerden ders çıkarmak asıl hedef olmalıdır manası taşır.

Rüyada ölmüş babayı hasta görmek ne anlatır?

Ölmüş babayı hasta görürseniz, ölmüş babanın hasta olduğunu görmeniz, yaşamınızın manevi yönünü gözden geçirmeniz gerektiğini temsil ederken, ibadetinize daha fazla özen göstermenizi işaret eder. İnsan yaşamında iman ve ibadet onun en önemli bileşenleridir, birindeki zayıflık hayatın tüm alanlarını olumsuz etkiler ve bu iki unsur arasında mükemmel bir denge kurmak arzunuzu gösterir. Bu nedenle eğer varsa içinizdeki suçluluk duygusundan kurtulmanın çarelerini arayıp, kinden uzaklaşmak, özür dilemek, tövbe etmek ve Allah’a sığınıp, ona yaklaşmaya çalışmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada ölmüş babanın kızdığını görmek ne manaya gelir?

Rüyanızda rahmetli babanız size kızarsa veya veya onun kızdığını görürseniz bu bilinç altında bir takım iç mücadele, çatışma, hesaplaşma, vicdani muhasebe konularında babanıza danışmak, ondan akıl almak isteğiniz olduğunu ancak bunun mümkün olmaması sebebiyle büyük bir üzüntü duyduğunuzu, strese girdiğinizi temsil eder. Bu rüyanın detaylı izahı ise doğal içgüdüleri ve bastırılmış duyguları iyi kontrol etmek gerektiğine yorulur, kabul etmekte zorlandığınız kimi gerçekleri artık kabul etmeniz gerektiğini aksi takdirde sistem dışında kılıp, yalnızlık yaşamaya mahkum olacağınızı gösterir.

Babanızla tartışırsanız veya ölmüş babayla tartışmak, uyanık hayatınızda sinirinize hakim olmakta sıkıntı yaşadığınızı ve derhal öfke kontrolü öğrenmek konusunda bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır. Her ne kadar öfke yaşamın bir parçası olmakla beraber, öfkeyi nefrete dönüştürmemek önemine işaret eder. Size kızgınlık veya saldırganlık duyguları veren durumlardan ya da kişilerden uzak durmaya, onurunu zedeleyecek kimi durumlara düşmemeye işaret eder.

“Rüyada Ölmüş Babayı Görmek” için 59 yanıt

Rüyada ölmüş babasına sarıldığını görmek
Rüyamda ölmüş babam, aileye küsmüş yol kenarında tek başına oturuyor, beni gördüğünde bana sarıldı, ikimiz ağlamaya başladık, “neden burada tek başına oturuyorsun, niçin eve girmedin” dedim, “oğlum ben seni özledim, seni görmek için geldim” dedi. Bunun manası nedir?

Rüyada ölmüş babaya sarıldığını görmek, yeni bir aşamanın başlangıcını temsil eder, gerçek yaşamınızda yeni bir döneme girdiğinizi, bu dönemin aydınlanma, manevi açıdan zenginleşme ve gelişme getireceğini, hayata daha gerçekçi bir açıdan bakmaya başladığınızı ifade eder. Bu yeni yaşam evresinde babanızdan size geçen değerler, olumlu düşünme ve çabalarınızla daha güzel günlere kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada rahmetli babanın yemek yediğini görmek
Rüyamda ölmüş babam karşımda oturuyor, ailecek yemek yiyoruz ama kimse konuşmuyor. Babam bana bakmıyor, yanına bakıyor. Ben babama bakıyorum, acaba ne anlama geliyor?

Yaren selam,
Rüyanız, çevrenizde aç veya açık birilerinin olduğunu, onları görmek, elden geldiğince yardım edip onların duasını almak gerektiğine işaret etmektedir.

Ölen anne ve babam halen sağolan abimin evine geldiler bende abimin evindeyim abime ve bana niye gelmiyorsunuz uğramıyorsunuz dedi bende abim bırakmadı onun için gelemedim dedim o sırada babam cebinden bı fatura çıkardı nedir bu dedim baktım su faturası 900 lira yazıyor 3 taksitte ödeyebilirsiniz yazıyordu bende bu faturayı aldım tamam baba bunu sen bana ver ben öderim dedim.

Merhabalar, babami 20 01 2015 te kaybettim, ruyamda bana diyor ki “canli bir sekilde ben buraya kendim mi yattim, beni o kufur ederek o doktorlar yatirdi” diyordu, anlami nedir ama guler yuzluydu tesekkur ederim.

Öncelikle sevgili babanıza Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum. Acınız henüz çok taze ve bu yüzden böyle rüyalar yorumlanmaz. Çünkü bu rüyalar bir mesaj vermekten daha ziyade kaybın acını, onun yokluğuna alışamamanın üzüntüsünü farklı şekillerde yansıtırlar. Zamanla bu rüyalar seyrekleşir ve anlam taşımaya başlarlar.

Feride merhaba, rüyada rahmetli babayı görmek ve onunla konuşmak konusu sayfada detaylı olarak anlatılmıştır. Rüyanızda ilave olarak seni yanına çağırması bulunmaktadır ki bunun anlamı ise yaşamınızın manevi yönünü güçlendirmeniz gerektiğini temsil etmektedir.

Babam mavi gozlu sarisin biri, vefat etti ve dun gece ben onu ruyamda gordum (babam intihar etti ve oldugune hala inanamiyorum ve ipten ben aldim ona ragmen inanamiyorum) babam takim elbiseli, bir masada onu yemeklerle dolu icerde oturuyor etrafi kalabalik, ben iceri giriyorum bagiriyorum anne babam yasiyor diye ama korkuyorum bir yandan seviniyorum anlam veremedigim bir cesit olay bu neye isaret?

Sevcan merhaba, başınız sağ olsun. Görmüş olduğun rüya yorumlanabilir rüya değildir sadece gerçek yaşamında yaşadığın derin keder ve büyük travmanın izlerini hala üzerinden atamadığını temsil etmektedir. Lütfen bundan sonra rüyalarınızı rüya gönder sayfasından gönderin, o zaman daha sağlıklı açıklamalar yapılabilir.

Merhaba ben babamı 50 sene önce kaybettim, gördüğüm rüya şöyle babama sitem ediyorum beni niye çocukken terk ettin diye, oda “döndüm artık” diyor, sonra büyük bir akan su borusunun yanında oturuyoruz, babam öldüğünde 9 yaşındaydım.

Sedat merhaba, öncelikle söylemeliyim ki username olarak yazdığınız telefon numarasını silip Sedat olarak düzenledim. İster size ister başkasına ait olsun telefon numarası vermek gereksizdir. Görmüş olduğunuz rüya babanızdan aldığınız değerlerin farkında olup, bunlarla hayatındaki tüm zorlukları aşacağını temsil ederken rüyada yanında oturduğunuz su borusu ise çevrenizde sizin yeni fikirlerinize ilgi duyan kişiler bulunduğunu ifade eder.

Merhaba, ben babamı yeni kaybettim ( babam beni, ben babamı çok severdim ) bir mekanda iken babam yanıma geldi, babamın yüzü gülüyordu, elini öptüm sıkıca sarıldık, sonra babam ceketini çıkardı gömleğinin sağ göğüs kısmında ufacık bir yırtığı vardı, sonrasında o içeri doğru yürüdü o esnada uyandım .yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim.

Sema merhaba, sevdiği ve değer verdiği birini kaybeden insanlar kaybettikleri kişiyi sık sık rüyalarında görür ve bu rüyalar yorumlanmazlar çünkü bu rüyalar bir mesaj vermeten ziyade yaşanan büyük acının yansımasını gösterirler.

Merhaba. Babam yeni vefat etti. 1 kaç gün önce onu rüyamda gördüm. Bana çok kızgındı. Karanlık bir yerde açık havadaydik. O bana kizdikca ben korkudan aşağı yukarı uçuyordum ve uçarken dışarida olmamıza rağmen başım tavana deyiyordu. Çok tuhafdi. Babam da toprağın üzerinde durmuyordu. Havada ayaktaydi. Bana kızarak dedi ki boş işlerle meşgul olma. Melekler suresini iki. Acaba melekler suresi hangisi? Babam bana ne demek istedi acaba? Lütfen yorumlar misiniz?

Peri başınız sağ olsun, inşallah babanızın mekanı cennet olur. Sevdiği ve değer verdiğini birini kaybeden kişiler bu değer verdiği rahmetliyi sık sık rüyalarında görür. Bu rüyalar bir mesaj vermekten ziyade yaşanmakta olan acının, onun yokluğuna alışamamanın yansımasıdır ve bu yüzden bu rüyalar yorumlanmazlar. Zaman geçtikçe yaşanan acı küllenir, görülen rüyalar seyrekleşir ve mesaj vermeye başlarlar. Lütfen bunları bilin ve ona dua edin.

Rüyamda 2 ay önce vefat eden babamı gördüm mezarı kazılmıştı ben hep biliyordum ölmediğini diyorum sonra annemle eve geçiyoruz babamın bize ulaşacağını biliyorum telefonumu hep arıyor ama açamıyorum annemle aşağı iniyoruz çok kalabalık hep arabalar geçiyor sonra bi araba duruyor annem baban orda dior koşuyoruz bi adam iniyor ve bakıyorum yanında babam mutlu mutlu gülerek bize bakıyor ben koşuyorum sımsıkı sarılıyorum ama içimdeki tüm özlemi söküp aldı o sarılma babamı ilk defa o kadar mutlu gördüm ben sonra eve geçiyoruz babama orda naptın baba diyorum oda kızım hep gidip babaannenden hesap sordum siz merak etmeyin gibi şeyler söyledi (daha dün akşam uyumadan annemle bunu konuştum acaba babam babanneme hesap soruyormudur diye)

Fatoş merhaba, öncelikle başınız sağ olsun demek istiyorum. Babanızı henüz yeni kaybetmişsiniz ki bu nedenle bu rüya yorumlanmaz çünkü gördüğünüz rüya bir mesaj vermekten ziyade onun yokluğuna alışamamanın yansımasıdır.

Merhabalar ben de vefat eden babamı gördüm omuzuna yaslanmış ağlıyordum yorumlayabilir misiniz?

Nazlı merhaba, rüyada vefat eden babayı görmek sayfada anlatılmaktadır, onun omzuna yaslanıp ağlamanız ise babanızdan aldığınız değerlerin farkına vararak huzura kavuşacağınızı, rahatlayacağınızı temsil etmektedir.

Ruyada ölmüş babam bana sarılıyor birlikte çok seviniyoruz gülüyoruz sonra bn oğluma bizim fotografimizi çekmesini istiyorum oda çektim diyor.acaba ne anlama geliyor?

gercekte babam rahmetli ancak ruyamda onu hastanede ölü vazıyette yatarken gördüm ve kolları ıkı kez yukarı dogru kalkıyordu

Merhaba 22 yaşındayım adım Ela. Babamı 22 mayıs 2007 de kaybettim. 9 seneyi geçiyor 9 senedir sürekli rüyamda görüyorum. ölmeden önceki giydiği kıyafet var hep üstünde, yüzünü seçemiyorum rüyada ama sesini hala hatırlıyorum ve duyuyorum, sürekli benden yiyecek içecek bir şeyler istiyor, sigara içmek istiyor ama sürekli bende götürüyorum bıkmadan ama annemin yüzüne hiç bakmıyor babam rüyada. Ama bana da bazen kızgın bakıyor bazen çok sinirli korkutuyor beni. Ne istediğini anlamıyorum sizce ne istiyor 10. ölüm yıl dönümüne 1 hafta kaldı. Bir alakası var midir?

Rüyamda ablamla dağ başındayız aşırı rüzgar çıkıyor. Bu sırada rahmetli babam evden beni ariyor. ‘Kardeşin üşüdü’ dedi. ‘Sen üşümedin mi baba’ dedim. ‘Üşüdüm’ dedi. ‘Tamam geliyorum’ dedim. Ruyanin basida var ama unuttum. Kardeşim 21 yasında bu arada ikizim oluyor. Çok merak ettim bana en kisa zaman da yorumlar misiniz ?

Ruyamda babam padisahmis, halki selamliyor, kucuk kardesim babama bir ok atiyor ve yaralaniyor. Yarali vaziyette eve geliyor. Ben babami gormek istiyorum korumalar engel olmak istiyorlar ve ben babami ve annemi gecelik kiyafetleriyle yatarlarken goruyorum. Not: annem halen yasiyor, Babam ölü.

Vefat etmiş babamla soğuk havada dışarıda öylece oturuyorduk, kar yağıyordu, bu ne anlama geliyor acaba?

Rüyamda ölmüş babamın mezarında babamın sadece kafası topragın dışında, boyundan aşagısı topragın içinde, kafasına sımsıkı sarılıyorum, sarılınca yüzü gülüyor babamın, mis gibi kokusunu içime çeke çeke babama sarılıyorum, babamın yüzü gülüyordu gözleri kapalı.

Babami 2007 de kaybettim. Koye gidiyorum.abim bir meseleden dolayi cami oldugunu dusundugum bizim eve benzer biryerde kaliyor. Bende orda onunla kaliyorum. Bircok akrabamiz da oraya gekiyor. Ben lavabonun oraya gidiyorum ama bu bizim evin lavabosu oluyor bir anda. Orda babami kardimda goruyorum ve bana bakarak gozyaslari icinde agliyor. Ne oldu baba diye bagirarak bende aglamaya basliyorum. Gozlerimi kapatip acinca kayboldu. Sonra disardakilere babami gordum demek istiyorum ama sedim cikmiyor. Bayilir gibi oluyorum ve uyaniyorum.

Babamı kaybedeli 11 ay oldu, dün gece rüyamda gördüm, babama “artık evde dur, yatagın hala duruyor, orada durma” diyordum. “Dogru eve gelmeli burada kalacam dedi, 2 tane daha kızım var ama onlardan bana fayda yok” dedi biz 4 kardeşiz ne anlama geliyor acaba?

Merhaba, babam 18 12 2014 de vefat etti, dün gece rüyamda babam bir araba anahtarı verdi, bunun tabiri nedir?

Rüyamda ölmüş babam yanima geldi gülüyordu, kocam tam karşımdaydı ve bana tüfeğini verip onu ısrarla vurmamı istedi, bende teredduťle bir anda vurdum ve esim parçalanıp parçaları bile kayboldu, bu ne anlama geliyor?

Merhaba ben babamı kaybedeli iki yıl oldu (babam üzümlü yoğurdu çok severdi) ben babam ve abim dolabı açıyoruz babam dolaptan yaban mersini ve yoğurt yapalım diyor ama abim o güzel olmaz diyor bende çok guzel olur diyorum bunun anlamı nedir cevaplarsanız çok sevinirim

Selam arkadadaslar. Rahmetli babami 2009 da kaybettim ve dun gece ruyamda gordum, tutun kiriyordu ve beraber konustuk bir süre, üzgün degildi sevincliydi . Ama tütün aci demek bildigim kadar, nedir ne anlama gelir.

Merhaba hayırlı cumalar. Ben rahmetli babami gördüm nasil gördüm şöyleki köydeymişiz babam çukur gibi yerden geliyor kıyafetleri kir içinde ve bana diyor ki orasi korkunç yılanlar falan var diyor.

Babam oldu, ruyamda bir odada oturuyoruz Babam hasta onu ziyarete geliyorlar ama tanımadığım kişiler çok kalabalıklar onlari eve soğutamıyorum onlarda gecmis olsun deyip gidiyorlar

Ruyamda vefat eden babam siyah giyinmis ben ve kardeşlerim beyaz bi gecekondudayiz 2 kardesim uyuyorlar babamin görüntüsü beliriyor ama telefonda konuşuyoruz o evden cikin evi yikacaklar yada yakacaklar çıkın diyorum size diyor kardeslerimi uyandiriyorum bizde cikip mavi demir kapili bi yerden farkli biyere giriyoruz bunun anlami nedir ?

ruyamda olmus anne ve babamın arasında oturuyorum, basımı babamın gögsune koyuyoru,m babamın ceketı nemlı yandan bırı hocam babanmı dıyor babam dıyorum tekrar basımı omuzuna koyuyorum ruyada gencım henuz yorumlarmısınız

Rüyamda 2 yıl önce ölen babamı gördüm, bizim evde herkes toplanmıştı, sonra herkesin ağzında düğün evi falan deniliyordu, kapı çaldı herkez ayağa kalktı geldi damat ile gelin dedi( görmedim onları) sonra babamı gördüm çok gençti napıyorsun burada dedim hiiç takılıyorum öyle diye bir cevap verdi. nasılsın napıyorsun dedim gülerek iyiyim yeni bir iş buldum dedi belli oluyor çok değişmişsin dedim yine güldü sonra burda olmamalısın dedim uyandım lütfen cevap yazabilirmisiniz. Yaşım 19 erkeğim

Rüyamda vefat eden babamı gördüm, hastanedeyiz babam hasta yatağında uyuyor, sohbet ediyoruz alnından doya doya öpmeye başlıyorum ve benden takım elbise istiyor, acaba neye delalet eder şimdiden teşekkür ederim.

Babamın evi şuan boş kimse yaşamıyor.rüyamda babam orda yaşıyor ve ben arada bir gidiyorum yeşillik ağaçlar çok güzel.bu ev senin diyor bana.beni hep karşılarken mutlu oluyor.benimle gelmiyor.burda evimde yaşıcam diyor ama tertemiz giyinmiş.sözde bitek ben bakıyorum babama.

Rüyamda ölmüş babamı diri görüp onu tüfekle öldürmeye çalıştım fakat öldüremedim. Tabi o esnada rahmetli babam sadece ismimi söyledi ve ben ordan kaçtım ve arkamdan bana haber göndermiş eve gelsin diye. Bu rüya ne anlama çıkar

İyi günler. Rüyamda rahmetli babam kapıyı açmaya çalışıyor ben iteliyorum iki üç defa oluyor sonrada kapıyı açıyorum ve babamı görünce şaşırıyorum ve seviniyorum gülerek babam selamunaleyküm diyor mutluluktan uçuyorum o kadar seviniyorum ki babamı gördüğüme ve uyanıyorum anlamı nedir acaba ?

Rüyamda sık sık rahmetli babamın yaşadığını ancak bir kaç gün sonra çalışmak için uzaklara gittiğini görüyorum. Gitmemesi için yalvarıyorum fakat gitmek zorunda olduğunu söyleyip gidiyor.

Merhaba rüyamda 18 gün önce ölen babamı gördüm biz cami gibi bir yerde dua okutuyoruz babam kapıdan girdi bana doğru geldi beni tuvalete götür dedi kolunu uzattı ben korktum annemin geçerliğini giymişti altta kendi pijaması yanımda oturanlara babam geldi tuvalete gitcez benle gelirisiniz dedim kimse gelmedi sonra ben uyandım lütfen cevap yazın

Merhaba hanımım rüyasında babasını görmüş. Rahmetli ondan çikolata istemiş. O da bugün çalıştığı isyerindeki herkese çikolata almış ve evde her anlatisinda hıçkıra hıçkıra ağlıyor. Rüyanın ne anlama geldiğini ona cevap verebilmem adına yorumlarmisiniz

Ben babami 3 ekimde kaybettim o gunden beri hep ruyamda gozlermi kapatsam bile ruyama giriyor, lutfen bunun manasini soyler misiniz. Not.ayni zamanda babamla adasiz oda metin bende metin tesekkur ederim.

Rüyamda babamı gördüm. Öldükten yaklaşık 2 hafta sonra babamı rüyamda evimizin salonunun ortasından yükselen kalın gövdeli bir çınar ağacı ve ağacın etrafında küçük bir suyu akan havuz vardı. Babamda ağacın yanında koltuğa benzer bir şeyin üstünde gülümser halde gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyamda 9 sene önce ölen babamı gördüm. Okuduğum ortaokulda karşılaşıyoruz ama bugünkü yaşımızdayız. Birbirimize doğru koşturarak sarılıp yemekhane gidiyoruz. Yemekhanede annemde kardeşimde var. Yemeklerimiz bitince bir bakıyorum yemekte yoğurtta varmış ama ben almamışım. Hemen gidip bir kendime bir de babama alıyorum. Öyle keyifli yiyorum ki o yoğurdu şimdi uyanıp yoğurt yedim o derece keyifli ve iştahla. Anlamı nedir acaba? Teşekkürler

Annem ruyasinda ben 11 yasindaymisim divanda yatiyorum ölmüş babamda gelip yanima yatiyorbenim sirtim donukmus annemde babama kalk yerine yat demis ama babam kalkmamış ben su anda 46 yasindayim

Rüyamda ölü babama yemek hazirlama telasındayim bana hazirlama benkm yemegim var diyip masanin altindan pismiş etli bir kazan yemek gosterdi kendide iyi durumdaidi ne ankama geliyor

Rüyada cumartesi günü vefat eden babamı gördüm. En çok sevdigi kıyafetleri şapkası üstündeydi elinde sanki marketten geliyomuş gibi poletler vardı. Bana gülümsedi evin etrafından komşunun bahçe duvarına geldiğinde arkasına baktı. O arada ben evde baba baba diye bağırıyodum sanki duymuş bir daha gelmicem diyonuş gibi arkadına döndü bana baktı. Yorumlarsanız çok sevinirim daha yeni olduğu için bu durum merak içindeyim

Merhabalar,

Rüyamda Babam bana Ninni söylüyordu. Bunu kızım için söylüyorum dedi ve başladı. Uzaktan biraz izleyip dinledim, sonra yanına gittim. İkimiz de ağladık ve birbirimize sımsıkı sarıldık.

Belki şu bilginin önemi vardır. Yurtdışında yaşıyorum ve bazı tatsız olaylardan dolayı Babamın cenazesine gidemedim. Bu acıyla aylarca yaşamak zorunda kaldım. Bu rüyayı görmeden 2 gün önce Memlekete gelip Mezarına gittim, artık vedalaşabildim. Mezarını yaptırdım ve 2 gün sonra o rüyayı gördüm. Bana bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim. Benim için çok önemli.

Rüyamda 6 sene önce vefat eden babamı gördüm. Küçüklüğümden beri babama benzeyen insanları dikkatle incelerim. Rüyamda babamı andıran adam vardı ama biraz kısa boylu ve kilo almış birisiydi. Babama benziyen adamı durdurdum. Ve adını sordum Babamın ismi olan Yaşar kelimesini söyledi sonra soyadını sordum yine soyadjmizi söyledi. Suratında hafif bir tebessüm vardı. Ben çok fazla ağlıyarak babama sarıldım. Babam aslında ölmemiş saklanıyorMuş. Anlamı nedir acaba ? Hala ağlıyorum gerçekten onu çok özledim

Dün rahmetli babamı rüyamda gördüm ailecek bir yerden geliyorduk evinize dönen köşeden ilk ben döndüm ve evimizin yanındaki marketin orda babamı gördüm hemen arkamı dönüp aileme babam burda babam ölmemiş dedim yanına gittim şaşırmıştım normalde bıyıkları uzun değildi ama bıyıkları vardı ve saçları beyaz bıyıkları siyahtı ne anlama geliyor acaba .

Rüyamda 7 ay önce vefat eden babamla erkek arkadaşımı evimizin dış kapısının önünde dururlarken gördüm. Yaşarken hiç tanışmadılar. Babamdan birisiyle gezmek için izin istiyordum fakat babam izin vermiyordu. Erkek arkadaşımda hiç konuşmuyordu sessizce duruyordu . Ne demek olabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir