Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babayı Yüksek Bir Yerde Görmek

Rüyada ölmüş babayı yüksek bir yerde görmek ne demek?

Rüyamda ölmüş babamı çok yüksekte gökdelen gibi bir yerde gördüm, bende annemle ablamla yanına ziyarete gittim. Onu çok özlediğimi söyledim ve sarıldım. Bana bir şeyler söyledi ama hatırlamıyorum. Bunun anlamı nedir acaba? ŞULE, 09 Şubat 2012. Rüya unsurları rahmetli baba, yüksek bir yer, gökdelen, ziyarete gitmek, babayı özlemek, babayla konuşmak.

Rüyada ölmüş babayı yüksek bir yerde görmek yorumu

Şule merhaba,

Rüyada ölmüş babayı görmek, babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken bu kıymetli değerlerin farkında olmanız ve ona göre davranmanız gerektiğine işaret ederken, rüyada vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini saplayan latif ve değerli bir rüyadır. Lütfen daha fazla bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını dikkatle inceleyin.

“Rüyada Ölmüş Babayı Yüksek Bir Yerde Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş babayı canlı görmek
Merhaba. 19 yaşında bayanım. Babamı kaybedeli bir seneyi geçti.
Rüyamda onu çok tuhaf bir şekilde gördüm ve anlamını çok merak ediyorum. Anlatayım. Rüyamda babam canlıydı. Annem yoktu. Ben ve o evdeydik. Babam birini öldürmüştü. Öldürdüğü adam evdeydi. Yüzü görünmüyordu. Ne yapacağımızı düşünüyorduk. Onun hapse girmesini istemiyordum. Cesedi evden nasıl çıkartacağımızı planlarken rüya bitti. Yorumlarsanız sevinirim.

Sema merhaba
Rüyada ölmüş babayı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder
Rahmetli babanızın birini öldürdüğünü görmeniz ise, sizin gerçek yaşamınızda içe kapalı ruh halinden çıkmanız gerektiğini tavsiye eden bir uyarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir