Rüyada Ölmüş Babayla Konuşmak

Rüyada ölmüş babayla konuşmak neye çıkar?

Babam 12 yıl önce vefat etti. Bugün rüyamda erkek kardeşim ile benzinlikteyiz. Erkek kardeşim benzin alıyor, bende arabadan indim. Sonra rahmetli babamı gördüm, saçları simsiyah ve üstünde siyah bir takım elbise vardı. Yanıma geldi ve “arabayı tamire götürelim” dedi. Bende “baba sen araba aldığımızı biliyor muydun” dedim. Güldü. “Hadi tamire götürelim” dedi. Sonra babam gidiyordu, bende sırtından ceketini tuttum “baba bir dakika gitme” dedim ve uyandım. (Gerçekten arabanın tamire gitmesi gerekiyor, kaporta kapanmıyor çünkü. Bizde bir türlü götüremedik. Ben şuan şaşkınım.)

Bana mesaj mı veriyor bu rüya? Gerçekten arabayı tamire götürmem mi gerekiyor? Acil olarak Bana açık açık yorumlayabilir misiniz? Rüyada ölen babayla konuştuğunu görmek ne demektir? Eğer götürmem gerekiyorsa bugün götüreceğim. Şimdiden teşekkürler.

Kimden: Tuba
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:29
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: normal ama herkes gibi biraz sıkıntılarım yani üzüntülerim var.
Anahtar kelimeler: ölen baba, araba tamiri,ölmüş baba,ölüyle konuşmak,benzin almak

Rüyada ölmüş babayla konuşmak neye yorumlanır?

Sevgili Tuba, sırada bekleyen onlarca mesajı bekletip, senin önce cevaplıyorum. Evet haklısın. Arabanı en kısa sürede tamire götürmelisin. Özellikle baba ile kız evlat arasında inanılmaz bir bağ vardır. Bu bağ anne – erkek evlat, karı – koca arasındaki bağlardan daha da güçlüdür. Sebebini tam bilmiyorum. İşin ilginç yanı Yaşayan – rahmetli kız evlat – baba arasında da devam etmektedir. Bu ya rüya ya da hissetme ( içe doğma ya da ses )

Rahmetli baba ile konuştuğunu görmenin klasik açıklaması şöyledir. Rüyada rahmetli baba ile konuşmak, ölü babayla konuştuğunu görmek, gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine gereksinim duyduğunuzu gösterir ve bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir