Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babayla Seyahat Yapmak

Rüyada ölmüş babayla seyahat yapmak neye çıkar?

Merhaba rüyamda ölmüş olan babamla bir seyahat içerisindeyim, babam ve hatırlayamadığım bir arkadaşımla birlikte yol kenarında bir restoranda durduk, restorandan çıkarken babam bir şey göstermek istediğini söyledi, bir derenin karşısında heyelan oluşan bir tepecik sürekli bir kaç noktadan temiz bir toprak akıyordu, babam o tepede bir hazine olabileceğini söyledi, bende ona o tepeden daha yüksek bir tepenin de aynı şekilde heyelan olduğunu gösterdim ve maalesef uyandım, babamı görmeyeli yıllar olmuştu. Bu rüyanın manası nedir? babam bana ne demek istedi.

Rüyada ölmüş babayla seyahat yapmak neye yorumlanır?

Naci merhaba, görmüş olduğun rüyanın ana unsuru rahmetli babanı görmek ve ondan hazine haberi almaktır.

Rüyada babanızı görmüş olmanız hayırlı anlam taşımaktadır ve bu konuda ayrıntılı bilgiyi rüyada ölmüş babayı görmek sayfasında bulabilirsiniz. Aynı şeyleri tekrar tekrar yazmamak için o sayfayı okumanızı rica ediyorum.

Rüyada ölüden haber almak çok önemlidir, bazen olduğu gibi çıkabilmektedir ve ölmüş birinden haber almak, ölünün bir şeyi haber vermesi, bu çok kıymetli rüyadır, iyi yorumlanmalıdır. Kişinin iç değişikliklerini, dönüşüm, kendini keşfetme, olumlu gelişme simgeleyebilir. Bu rüyayı gören kişi eğer geçiş dönemi içindeyse, daha fazla aydınlanma veya manevi gelişim göstergesi olabilir, korku, endişe duygularından kurtulacağınız anlamına gelir. Bakınız rüyada ölü görmek yorumları.

Rüyada hazine görmek, hazine bulmak, hazine bulduğunu görmek şans, başarı işaretidir. Başladığınız, başlayacağınız veya düşündüğünüz işte oldukça başarılı olacaksınız, cesaretle devam edin anlamını taşır.

“Rüyada Ölmüş Babayla Seyahat Yapmak” için 2 yanıt

Rüyada uzun zamandır görmediği babasını görmek
Rüyamda uzun zamandır görmediğim babamı gördüm. Ben bir apartmanın en üst katında babam karşı apartmandaydı ve camı açmış dışarıya bakıyordu. Baba diye seslendiğimde bana cevap vermeden camı kapattı gözden kayboldu. Ben ağlayarak koşa koşa onun olduğu apartmanın en üst katına çıktım babamı aramak için. Kapının girişince Bir çift ayakkabı vardı korktum babamı aramaya başladım. Bir sürü kapısı kapalı oda vardı babamı bulamadım en son bakmadığım bir oda kaldı ona yöneldim babamın kendini astığını zannederek yere çöktüm haykırmaya başladım tanıdık birisi geldi ipi kesti indirdi ama o babam değildi Bir başkasıydı ve hala yaşıyordu. Bunun anlamı nedir ? Psikolojim hiç iyi değil ne olur yardımcı olun bana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir