Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Bir Çocuk Görmek

Rüyada ölmüş bir çocuk görmek neye çıkar?

Merhabalar, ben dün gece rüyamda ölmüş bir çocuğun dirildiğini, yatakta bir kefene sarılı olarak acı içinde kıvrandığını ve inlediğini gördüm, daha sonra o çocuk bir bebek oluyordu ve o bebekte benim gerçek hayattaki küçük kardeşim idi, onu kucağıma alıyordum ve biraz sure sonra gözlerini açıyordu, ben etrafımdakilere “canlandı” diyordum ama bir kadın bana “hayır birazdan tekrar ölecek çünkü ölmüş” diyordu  ama bebek kucağımda canlıydı. Ölmüş birini rüyada diri görmek ne demektir? yorumunuzu merakla bekliyorum

Rüyada ölmüş bir çocuk görmek neye yorulur?

Meral merhaba,

Görmüş olduğunuz rüya çok derin anlam taşımakta fakat eldeki bilgilerle sağlıklı yorum yapmak zor çünkü hakkınızda hiç bilgi vermemişsiniz, ancak genel açıklama yapılabilir.

Genel bir açıklama yapmak gerekirse gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda hayallerinize giden yolda umutlarınızı kaybettiğiniz bir konuda kimi gelişmeler olacağını ve bitti diye düşündüğünüz şeyin yeniden başlayacağınızı simgelemektedir.

Rüyada ölmüş birini görmek, kimi özlem, hasret ve duyguları simgeler. Rüyada ölü görülmesi, sevilen birisinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölü diri getirir. Rüyada ölü birini, ölmüş birini görmek hakkında söylenecek en önemli söz ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. ölü taşımak, ölü taşıdığını görmek, memuriyet, devlete hizmet etmeye işaret eder. Rüyada ölmüş birisini diri görmek, çok sık görülen bir rüyadır. Yenilenmeyi, güçlenmeyi simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir