Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Ölmüş Birine Ayakkabı Vermek

Rüyada ölmüş birine ayakkabı vermek neyi anlatır?

Merhaba. akşam işimden ayrılmak istiyorum benim için hayırlı mı değil mi diye istihare namazı kılıp yattım. Rüyamda yıllarca önce ölmüş ve sevdiğim bir amcayı gördüm. çok kalabalık bir yerde kaza geçirmiş. ve bir yere götürüyorlar.

Yatıyor, ölmemiş ama durumu iyi değilmiş. O arada simsiyah ve çok parlayan çok güzel bir çift ayakkabı kardeşim bana getiriyor ve o amcaya verilmek üzere. Bende ayakkabıları alıp yanına gidiyorum, ona bakıp ağlıyorum ve ayağa kalkıyor ve ayakkabıları alıp “ne güzel ayakkabı ve bana olur bunlar” diyor. Bende iyileşti diye hala ağlıyorum ve uyandım. Ölüye ayakkabı vermek ne anlama geliyor yorumlarsanız çok sevinirim. Rüya detayı: ölmüş biri, ayakkabı, istihare namazı, istihare rüyası görmek.

Rüyada ölmüş birine ayakkabı verdiğini görmek tabiri

Siyah ayakkabı sıkıntıyı ifade eder. Bir başkasına siyah ayakkabı vermeniz, üzerinizdeki sıkıntıyı atmak istediğinizi işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Birine Ayakkabı Vermek” için bir yanıt

rüyam ölmüş erkek ardaşım mezardan çıkarılıyor ben ağlıyorum sevincimden,ve benden ayakkabı istiyor benim spor ayakkabılarımdan veriyorum ayakkabıları siliyor temizliyorum. Lütfen yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir