Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Birine Su Vermek

Rüyada ölmüş birine su vermek neye delalettir?

Konu: ölmüş olan kişiyi diri görüp su vermek rüya tabiri.

Mesajınız: rüyamda annemin dedesini gördüm. Ona su verdim ve o sırada uyandım, ayağa kalktım. Normalinde annemin dedesi öldü. Sadece rüyamda diri gördüm. Bu rüyanın neye delalet ettiğini yazar mısınız? 5 Mayıs 2010, 22:12

Rüyada ölmüş birine su vermek nasıl yorumlanır?

Merhaba, gördüğünüz rüya tanıdığınız yakın birine çok fazla gereksinim duyduğu bir zamanda büyük bir iyilik yapacağınızı ve bundan sevap kazanacağınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada su görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Birine Su Vermek” için 9 yanıt

Rüyamda ölmüş bir akrabamı diri gördüm, dükkanıma geldi ve “ben çok yorgunum, şurada biraz uyuyayım” dedi. Uyandığında benden bir bardak su istedi, suyu verdim ve içti bana dua etti, orada uyandım. Rüyada ölü bır akrabamın gelip benim dükkanımda uyuması ve benden su istemesi nedir?

Ali selamlar,
Ölmüş bir akrabanızı diri görmek yakın zamanda iyi haber almaya işaret eder,
Ancak sizden su istemesi iyi mesaj vermez, kaybettiğiniz yakınlarınız için onları anmadığını, onlara dua okumadığını ya da onlar adına hayır yapmadığını simgeleyebilir.

Rüyada ölmüş dedem benden su istiyordu, bir bardak su bulup koşarak dedeme giderken düştüm, su döküldü dedeme su veremedim, su vermem için bekliyordu beni, sonra uyandım manası nedir acaba rüyamın?

Rüyamda çok sevdiğim komşumuz hatta kendisine amca dediğim kişi benden su istedi, su verdiğimi gördüm. Bu rüya beni çok etkiledi, ne anlama geldiğini çok merak ediyorum.

Rüyamda kardeş gibi çok sevdiğim arkadaşımı gördüm, 6 yıl önce öldü, siyah tertemiz takım elbise giyinmişti, sarıldık yüzü gülüyordu “nasılsın” diye sordum “iyiyim” dedi, “bana bir bardak su ver” dedi ben de su verdim.

Dün gece 1 hafta önce rahmetli olan babaannem rüyamda benden bir bardak su istedi, getirdim ikinci defa istedi onu verirken bardağın içinde saç teli olduğunu gördüm, suyun yarısını döküp saç telini çıkartıp suyu verdim ve onu da içti, ne anlama geliyor hocam?

Ben rüyamda ölmüş yeğenimi gördüm, babasından yani abimden ayran istedi ama abim çocuğa su verin falan dedi, bu ne anlama gelir teşekkürler şimdiden.

Merhaba; Rüyamda ölmüş olan babaannemi, ölüm döşeğinde gördüm ve benden su istiyordu, 4-5 bardak su verdim ve sanki ilk defa su içiyormuş gibi suya bir türlü doyamıyordu. Tabir eder misiniz lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir