Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Birini Doğradığını Görmek

Rüyada ölmüş birini doğradığını görmek ne demektir?

Bugün rüyamda ölmüş birini et doğrar gibi doğruyorum, öte yanda bir bakıyorum ki annem de bir ölüyü aynı şekilde doğuruyor, ve bu rüyamda sanki çok normal bir şeymiş gibi oluyor kan akmıyor çok temiz bir şekilde.

Yani biz bu işlemi yaparken rüyamda korkunç bir şey yokmuş gibi ve sonra bekliyoruz doğramış olduğumuz ölülerin gömülmesini ve sonra bu şekilde uyandım. Ölülerin kim olduğunu bilmiyorum yüzlerini görmedim. Böyle bir rüyayı ilk kez görüyorum anlam veremedim acaba ne demek. Meri’nin rüyası. 26 Ağustos 2012 @ 00:11

Rüyanın ana temaları ölmüş birini, ölü kesmek, ölü doğramak, ölünün gömülmesi

Rüyada ölmüş birini doğramak neye yorumlanır?

Meri merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda hem sizin hemde annenizin verdiğiniz bir sözü yerine getiremediğinizi işaret etmektedir. Rüyada annenizle aynı işlemi yapmanız, bu verilen sözün annenizle birlikte verdiğiniz bir söz olma ihtimalini akla getirmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Birini Doğradığını Görmek” için 3 yanıt

Rüyada ayağa kalkmış bir ölüye çarpmak
Rüyamda motorla giderken yolda ölmüş bir kadın ayaklanmış, önüme çıkıyor ve ben tam ona çarpmak üzereyken öyle bir bağırdı ki aradan aylar geçti sesi hala kulağımın dibinde. O ölü kadını ömrümde hiç görmedim ama çok saçma bir şey vardı, sabaha kadar dört defa uyandım ve dört uykuya dalışımda rüyanın devamını gördüm. Korku filmi bile izlemem bu neyin nesi?

Rüyada adam kesmek
Merhaba, efendim ben rüyamda arkadaşım isteği üzerinde bir adamı doğruyordum ve onu öldürmeden önce arkadaşım rüşvet teklif etmişti bana. Bunun açıklamasını yaparsanız çok sevinirim.

Yasin selam,
Rüyanız çok ilginç, hayırlara vesile olur inşallah.
Rüyada adam kesmek O adamdan ayrılmak, ona galip gelmeye yorumlanır. kesmek
Rüyada rüşvet görmek makbul bir rüya değildir, almakta vermekte kötü mesajlar verir. Daha fazla bilgi rüşvet sayfasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir