Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Birini Tıraşlı Görmek

Rüyada ölmüş birini tıraşlı görmek nedir?

Rüyada ölmüş birini traşlı, saçları taralı, beyaz elbiseli gördüm. Rüyamda annemle birlikte bizim evin yanındaki eve gidiyoruz ama orada oturan farklı kişiler var, annem bana bir şeye kızıyor ve ben korkuyorum annemden, sonra eve geliyoruz. Merdivenlerin orada durduk, annem yukarıya bakıyor, bir ses geliyor, ben korkup kaçıyorum ama kaçarken bacaklarım tutmuyor, yere düşe düşe gidiyorum, tanıdık birinin kapısında duruyorum, sonra benim halama gidiyoruz.

Halamın eşi vefat etti, bizim bütün aile orada, ben sonradan geliyorum, sonra ben lavaboya gidiyorum, halamın kocası tıraşlı, saçları taralı, temiz elbiseli, bir şeylerle uğraşıyor, beni görünce gülüyor. Ben korkuyorum hemen içeri geçiyorum, hayal gördüm sanıyorum, ablamın yanına oturuyorum, sonra halamın kocası eniştemde geliyor, bende ablama “abla eniştem ölmedi mi” diyecekken ablam ağzımı kapatıyor “sus yaşıyor” diyor, sonra eniştem halamın yanına geçiyor, dizine uzanıyor.

Ben soruyorum “şimdi ne yapıyor” diyorum, “ölüyor” diyor, inceliyorum gözleri ateş kırmızısı oluyor, kalkıp kalkıp yatıyor, gözlerindeki kırmızılık da yavaş yavaş geçiyor, bende içimden “içine bir şey mi girdi” diye düşünüyorum.

Sonra eniştem tekrar diriliyor ama bir tuhaf oluyor, hâl ve hareketleri çok değişik, halamla odalarına geçiyorlar, ben dışında herkes hizmetçileri gibi her şeyi yaptırıyor, onlara sanki hipnoz olmuş gibiler, ben bekliyorum herkes işlerini bitirmiş oturmuşlar ama halamla eniştem odalarındalar.  Diyorum ki “neden onların işlerini yapıyorsunuz ki” onlarda “bilmiyoruz” diyorlar, bende “hadi onlar yatarken biz kaçalım” diyorum, kaçıyoruz, herkes eşyasını alıyor ama bir tek benim çantam yok ortalıkta, arıyorum bulamıyorum, korkudan içeriye giremiyorum, sonra başka bir çanta alıp çıkıyorum.

Benim iki tane abim var birisi yanımızda diğeri evdeymiş, evdeki abim yanımızdaki abimi arıyor, bir şeyler anlatıyor, abimde “gene mi aynı rüyalar saçmalama” diyor kapatıyor. Sonra benim odanın kapısı açıldı kendi kendine uyandım devamını göremedim. Songül’ün rüyası. 18 Ağustos 2012 @ 13:39

Rüyada ölmüş birini tıraşlı görmek yorumu

Songül Merhaba, rüyanızda gördüğünüz halanızın kocası sadece bir sembol, bana göre rüyanızın gerçek mesajı; uyanık hayatınızda her çeşit olayla karşılaşmanın mümkün olabileceği, insanın her şeye hazırlıklı olması gerektiği, insanı şok edici kimi gelişmeler karşısında dahi soğukkanlılığı koruyup, inandığınız değerlerden vazgeçmemek gerektiğini hatırlatmasıdır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Birini Tıraşlı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş birinden kan aktığını görmek
Merhabalar, sabahtan beri aklımı kurcalayan bir rüyayı yazmak istiyorum. Rüyamda kendi evimdeyim ve kötü bir şekilde ölmüş olan birisini görüyorum, her tarafından kanlar akıyor ve evinde her yerinde kanlar var. Eşyalarımız da duvarlarda. Yani rüyamda kan daha basıktı. Ben polis çağıralım diyordum annemler kabul etmiyor kanlı eşyaları bana verip sakla diyorlardı. Ama ölen kimsenin kanaması hala akıyordu. Ertesi gün öğreniyordum ki o kişi ölmemiş yaşıyordu şaşırıp kaldım. Sizce bu kanın yorumu nedir?
16, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutsuz.

Obsession selam,
Görmüş olduğun rüya, ailecek negatif duygu ve düşüncelerin yoğun olduğu bir yaşam evresi içinde olduğunuzu, bu dönemde canınızı sıkan bir şeyler olduğunu göstermekte ve bu dönemde sert çatışma veya tartışmalardan uzak durmak gerektiğini temsil etmektedir. Ertesi gün o kişinin ölmediğini öğrenmeniz, bu kötü dönemin yakında sona ereceğini haber vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir