Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Birinin Askere Gittiğini Görmek

Rüyada ölmüş birinin askere gittiğini görmek nedir?

Rüyada askere giden bir kısım kalabalık görüyorum. O sırada 5 ay önce kaybettiğimiz oğlumunda asker olduğunu görüyorum. Hemen çağırıyorum ve orada bulunanların ellerini öpmesini söylüyorum. Oradakilerle görüşüp askere gitmek üzere otobüse bindiriyoruz.

Rüya unsurları: askere gidenler, kaybettiği oğlunu, el öpmek, asker uğurlamak, oğlunu askere göndermek, otobüse bindirmek.

Rüyada ölmüş birinin askere gitmesi nasıl yorumlanır?

Öncelikle başınız sağ olsun, Allah sabırlar versin diyorum. Acınız çok taze ve büyük olduğu için bu rüyanın sağlıklı yorumlanamayacağına inanıyorum. Çektiğiniz acıların bir yansıması olabilir. Öte yandan normal şartlarda ölmüş birisinin asker olduğunu görmek rüyayı gören kişinin tüm zorlukları aşmak için yeni bir düşünce tarzına geçmesi veya yeni mücadele yolları bulması gerektiğini, böyle yaptığında hangi şart altında olursa olsun başarıya ulaşacağına delalet eder. Saygılarımızla. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asker görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Birinin Askere Gittiğini Görmek” için 3 yanıt

Rüyada ölmüş ağabeyin askere gittiğini görmek
Dün gece rüyamda ölmüş abimin askere gittiğini gördüm, ben “abimin kalbi delik, nasıl askere alırlar” diyordum.
2 sene önce annemi de kaybettim, oda rüyamda oturuyordu, bize sadece bize bakıp gülümsüyordu. Rüyamı tam olarak hatırlayamıyorum ama ne anlama geldiğini çok merak ediyorum, uzun süredir hiç rüyamda abimi ve annemi görmemiştim.
25 yaşında bekar bayanım.

Rüyanızın üç önemli unsuru vardır; ölmüş ağabeyi görmek, ölmüş birinin yaşadığını görmek, ölünün askere gittiğini görmektir.
İki iki unsur için ölü sayfasını inceleyebilirsiniz.
Rahmetli abinizin askere gitmesi ise tüm olumsuz şartlara rağmen hem bu dünya hem ahiret yaşamı için mücadele etmeniz gerektiğini ve başarılı olacağınızı temsil etmektedir.

Eşimini abisini bir hafta önce kaybettik. Rüyamda onun askere gittiğini gördüm. Ne anlama gelir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir