Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Birinin Göz Yaşını Silmek

Rüyada ölmüş birinin göz yaşını silmek neye delalet eder?

rüyamda 2, 5 yıl önce ölmüş annemin gözlüğüne bulaşan göz yaşlarını siliyordum. ancak , gözlüğü silmek için kendime çevirdiğimde , gözlük annemin yüzü oluyor. yani bir maskenin yüze geçirilen iç taraftaki göz yuvalarına denk gelen yeri düşünelim. o göz yuvalarına denk gelen yerlerin kenarlarındaki göz yaşlarını siliyordum.

Rüyada ölmüş birinin göz yaşını silmek yorumu

Rüyada ölmüş, vefat etmiş anneyi görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. ölmüş anneyi görmek

Rüyada gözlük görmek Etrafınızda birtakım sahte arkadaşlar var. Onlardan kolay kolay kurtulamayacaksınız. Dikkat edilmesi için bir uyarıdır. gözlük rüya tabiri. Rüyada gözyaşı dökmek Çok iyi sayılır. Bu kimse bütün sıkıntılarından kurtularak rahat eder. Bu rüya ayrıca sevinç ve neşe olarak ta yorumlanır. İnsan gözyaşı döktüğü şeye sevinir. gözyaşı rüya tabiri. Bu bilgiler ışığında rüyanızda anneniz, sizi çevrenizdeki sahte arkadaşlarınıza karşı dikkatli olmanız konusunda sizi uyarmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir