Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Biriyle Sohbet Etmek

Rüyada ölüyle sohbet etmek ne demek?

Merhaba, Gerçekte yıllar önce ölmüş olan yakınımla, bir odada karşılıklı oturmuşuz ve başından geçenleri anlatıyor. ”Bana geldiler” diyor ”bir sürü talepleri var” Gelenler cinlerin önde gelenleri ve liderleri o anlatırken, oğlum giriyor odaya, susmasını işaret ediyorum etkilenir korkar diye. Fakat kararımdan vazgeçip, bilse öğrense daha iyi olur diyorum.

Devam ediyor amca anlatmaya; korkmuş tedirgin ama panik halinde değil sakin sakin anlatıyor
Sanki yardım ister ne yapmalıyım der gibi. Koca bir liste vermişler eline bunları yapacaksın diye maddeler halinde, son sayfayı görüyorum yirmiyi aşkın madde var. En son bir uyarı vardı ”yapamayacağımızı mı sanıyorsun, anlamayız bilemez miyiz ve yapabileceklerini yazmışlardı. (aklımdaydı uyandığımda, şimdi hatırlayamıyorum). Oradaki varlıklarını hissediyordu rahmetli.

Rüyada ölmüş biriyle sohbet etmek tabiri

Rüyanız, çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjinin sizi etkilediğini işaret derken, kafanızın karışık olduğunu, adeta bir iç kaos yaşadığınızı simgelemektedir.

Rüyada cin görmek, üç harfli, üç harfliler görmek Hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder. Cinler genellikle ruha bir kılavuz olarak hizmet vermektedir. Rüyada cinden korkmak, cinden korktuğunu ya da ondan kaçtığını görmek, yaşamda ani gelişecek kimi olaylar hakkında zihninizin derinliklerinde korkular barındığını ve kendini güvensiz hissettiğine tabir edilir.

“Rüyada Ölmüş Biriyle Sohbet Etmek” için 2 yanıt

Merhabalar, bir cok site dolastim ancak ruyamin ne anlama geldigini yorumlayamadim. Ruyamda toplu arkadas grubumuz var, sohbet muhabbet guluyoruz, neyse bir arkadasim var bizden cikolata istiyor, sonra cantami kurcalarken kayboluyor birden. Boyle han gibi belediye binasi gibi bir cok odali yerde tek tek arkadasimi ariyoruz. Sonra bir oda kapisinin onune geciyoruz ve iceride aglayanlar kapida bayilanlar “2 ölü 1 yaralı” var diyorlar. Ben aradigimiz kiz arkadasim (ölmüs olabilir diye ) Iceri giriyorum. Sonra iceri bir giriyorum cekyat gibi bir seyin uzerinde uzanmis birini goruyorum. Sonra yaklasiyorum iceride ayni is yerinde calistigimiz beni seven ve cok deger veren, benim de yogun duygular besledigim ancak ailesi turk olmadigi kazak oldugu icin benim ailemin karsi cikabilecegi cocuk iceride, her yeri yara bere icerisinde yatiyor. Iceri giriyorum ve ellerimi basima koyup hickira hickira aglamaya basliyorum. O ara korkudan uyanmisim.

Özge selam, gördüğün rüya geçmiş bir tarihte yaptığın bir hata veya verdiğin bir isabetsiz karar sonucu kaybettiğin bazı imkan veya fırsatları yeniden elde etmek istediğini ve bunun için bir şeyler yaptığını ancak şu ana kadar bunu başaramadığını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir