Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ölmüş Dedenin Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada ölmüş dedenin doğum yapması neye işarettir?

Rüyam bana göre çok ilginç ve hiçbir yorum getiremedim. Ölen dedemi rüyamda gördüm hamileymiş, etrafında bir kaç kişi var, bacaklarını iki yana ayırmış çocuk doğuracak. Doktor geliyor dedeme doğum yapytıtacak “çocuğun başı burada, açıldı, bayağı geliyor” dedi, orada uyandım. Hiçbir anlam veremedim yardımcı olursanız cok sevinirim. delimavii, 33, Kadın, Evli, Ev hanımı, endiseli.

Rüyada ölmüş dedenin doğum yaptığını görmek yorumu

Gördüğünüz rüya değerli bir rüya olup iki ana unsuru vardır. Birincisi rahmetli dedenizi görmeniz ikinci ve daha öneli olan unsuru ise vefat etmiş dedenin doğum yapmasıdır. Ölmüş dedeni görmüş olmanız gerçek hayatta onu çok özlediğini ya da yaşadığınız bazı sıkıntıları aşmak konusunda akıl danışacak birine ihtiyaç duyduğunuzu simgeler.

Ölmüş dedeyi hamile ve doğum yaptığını görmek ise yeni bir işe, projeye ya da yatırıma niyetlendiğinizi ancak buna kalkışmadan önce geçmişten ders almak ya da çevrenizdeki büyüklerin tecrübesine başvurmak gerektiğini temsil eder. Rüyanızın verdiği diğer bir mesaj ise şu anda kafanız çok karışık ve kararlarınızı daha sakin ruh haliyle almanızda yarar var demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir