Rüyada Ölmüş Dedenin Sesini Duymak

Rüyada ölen dedenin sesini duymak neye çıkar?

Merhabalar lütfen rüyamı yorumlayın. Rüyamda ölmüş dedem tuvalette beni çağırıyormuş. yanına gidip kapıyı açtım ama yoktu. kapı zor açılıp kapanıyordu, sanki orada ama göremiyormuşum gibi, çok acizdim korkuyordum. “dede neredesin!” diye bağırıyordum, kapı arkasına baktım yoktu . sanki deliğe düşmüş gibiydi. kapı yanı da hafif insan dışkısı bulunuyordu. yani tuvalet temiz değildi.

Tam o sırada annem geldi durumu izah ediyordum anneme ki tuvaletin sifonu çekildi ve annem tuvalete bakınca dedemi kapının arkasında gördü. sifondan sonra artık dedem sanki somutlaşmıştı. Bu rüya bana ne demek istedi, teşekkürler. Bahar.

Rüyada ölmüş dedenin sesini duymak neye yorulur?

Bahar merhaba, rüyanızın ana unsurları ölmüş dedeyi görmek ve kirli tuvalet olup anlamları aşağıdadır.

Rüyada ölen birisini görmek, ölmüş birisini görmeniz özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada bir ölü görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölmüş diri getirir. Olaya bu açıdan bakılırsa ölmüş görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölmüş hayra yorulur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kirli, pis bir tuvalet görmek ev halkında stres ve gerilime işaret eder.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. tugba giray dedi ki:

  dedem öleli 15 sene oldu bugun ilk kez annem rüyasında görmüş, ona “üşüyorum, çalıştığım yer çok soguk” demiş ne anlama geliyor.
  bizden bir seymi istiyor acaba ne olur yorumlayın.

  • admin dedi ki:

   Tuğba selam,
   Haklısın, rahmetli dedeniz sizden bir şey istiyor. Onu ısıtacak dualarınızı bekliyor. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*