Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Dedeyi Diri Görmek

Rüyada ölmüş dedeyi diri görmek neye çıkar?

Dün gece rüyamda ölmüş dedemi diri ama biraz hasta gördüm, yanında annanem vardı, o sağdır, dedem ona bakıp bana gülerek dedi ki “benim vücudumu sen yıka, sen temizle” dedi, bende “tamam dedecim” dedim. Sonra daha iyi olur gibi oldu, otururlarken hiç fotoğrafımız yok, birlikte diye fotoğraf çekildim, onların ikisini çektim, tekrar öleceğini biliyordum çünkü, bizde hatıra kalmasını istedim. Biraz sonra ise biraz daha sanki hastalandı, kucağıma aldım yatağına götürdüm, öylece uyanmışım.

Bilgilendirme olsun diye söylüyorum; bir gün öncesinde annanemi ben yıkamıştım, çok dua etti, çok sevindi ve dedem ölmeden önce ben hep işim olur olmaz onları hacca götüreceğimi söylerdim, bağlantısı olur mu bilmem ama yazmak istedim.

Takma isim : nil
Yaşınız : 24
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : mutsuz umutsuz üzgün ve yıpranmış
Anahtar kelime : rüyada ölmüş dedeyi canlı görmek, rüyada ölüyü hasta görmek

Rüyada ölmüş dedeyi diri görmek tabiri

Nil merhaba, bu hoş rüyayı bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada ölü görmek rüya tabirleri sayfasında anlatıldığı gibi rüyada ölen dedeyi canlı görmek ona olan hasretini gösterebilir, kendini emniyette hissetmek konusunda bir dileğin olduğunu gösterebilir, kendine bir yol gösterici aradığını ya da güncel yaşamında bir şeylere yeniden başlamayı, sonunda mutlu ve başarılı olmayı işaret edebilir ki bunların hepsi de olumlu şeylerdir.

Rüyanın devamında gelişen şeyler ( fotoğraf çekmek , çektirmek ) yukarıdaki anlamlardan hasret konusunu öne çıkarmaktadır. Çünkü fotoğraf anıları simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Dedeyi Diri Görmek” için 5 yanıt

Rüyada ölmüş dedesini görmek neye işarettir
Merhaba, ben rüyamda ölmüş dedemi gördüm. Rahmetli dedem benim sağ elimi tuttu, hiç konuşmadık, sonra bırakıp gitti, arkasından ağlıyordum “dede bana yardım et” diye.
Sonra dedem kayboluyordu, tuhaf bir şey ama dedemin boyu beş yaşındaki çocuk kadardı, bu rüyayı yorumlayabilir misiniz?

Hilal merhaba,
Gördüğünüz rüya, sizi çok ilgilendiren önemli bir haber beklediğinizi, bu haberi alacağınızı ancak çok şaşıracağınızı ifade etmektedir.

Peki beklediğim haber iyi yönde mi yoksa kötü yönde mi olacak? hayatım iki yıldır pek bir olaylı geçti de.

Hilal.
Benim düşünceme göre alacağınız haber iyi olacak, sevineceksiniz. Ancak yukarıda yazdığım gibi çok şaşıracaksınız, beklemediğiniz bir gelişme olacak diye yorumluyorum.

Ben dün gece ruyamda ölen dedemi gördüm masada kalabalık bir şekilde yemek yiyorduk ama dedem üstüne döküyordu ve kaşığı alarak ona yemegini ben yedirdim. Ne anlama geliyor acaba cevaplarmisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir