Rüyada Ölmüş Dedeyi Diri Görmek

Rüyada ölmüş dedeyi diri görmek neye çıkar?

Dün gece rüyamda ölmüş dedemi diri ama biraz hasta gördüm, yanında annanem vardı, o sağdır, dedem ona bakıp bana gülerek dedi ki “benim vücudumu sen yıka, sen temizle” dedi, bende “tamam dedecim” dedim. Sonra daha iyi olur gibi oldu, otururlarken hiç fotoğrafımız yok, birlikte diye fotoğraf çekildim, onların ikisini çektim, tekrar öleceğini biliyordum çünkü, bizde hatıra kalmasını istedim. Biraz sonra ise biraz daha sanki hastalandı, kucağıma aldım yatağına götürdüm, öylece uyanmışım.

Bilgilendirme olsun diye söylüyorum; bir gün öncesinde annanemi ben yıkamıştım, çok dua etti, çok sevindi ve dedem ölmeden önce ben hep işim olur olmaz onları hacca götüreceğimi söylerdim, bağlantısı olur mu bilmem ama yazmak istedim.

Takma isim : nil
Yaşınız : 24
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : mutsuz umutsuz üzgün ve yıpranmış
Anahtar kelime : rüyada ölmüş dedeyi canlı görmek, rüyada ölüyü hasta görmek

Rüyada ölmüş dedeyi diri görmek tabiri

Nil merhaba, bu hoş rüyayı bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada ölü görmek rüya tabirleri sayfasında anlatıldığı gibi rüyada ölen dedeyi canlı görmek ona olan hasretini gösterebilir, kendini emniyette hissetmek konusunda bir dileğin olduğunu gösterebilir, kendine bir yol gösterici aradığını ya da güncel yaşamında bir şeylere yeniden başlamayı, sonunda mutlu ve başarılı olmayı işaret edebilir ki bunların hepsi de olumlu şeylerdir.

Rüyanın devamında gelişen şeyler ( fotoğraf çekmek , çektirmek ) yukarıdaki anlamlardan hasret konusunu öne çıkarmaktadır. Çünkü fotoğraf anıları simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir