Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Eşini Görmek

Rüyada ölmüş eşini görmek neye delalettir?

Iyi günler efendim. Rüyamda ölmüş olan eşimi gördüm, iş yerimin camından bakıyoruz, tam karşımızda iki katli ahşap ev var, eşim diyor ki “ahşap evi ikisi alır mı? (iki çocuğumuz veya kızımla nişanlısı için ), orada bir açıklık yok ve uyanıyorum, iyi günler. Teşekkür ederim.

Rüyada ölmüş eşini görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba. Gördüğünüz rüya hayırlı bir rüya olup, hakkınızda güzel gelişmeleri müjdelemektedir.

Ölmüş eşini diri görmeniz genel anlamda yalnızlık duygusu yaşanıldığını ve ona olan özlemi temsil eder, aynı zamanda ziraat ile uğraşanlar, ticaret yapanlar veya kendi işinde çalışanlar için bereket, bolluğa işaret ederken diğer çalışanlar için kendini emniyette hissetmesine sebep olacak güzel gelişmeler yaşamaya işaret eder.  Rüyada ahşap ev görmek gerçek hayatınızda duygusal karakter, geçmişe bağ, kökenlerine düşkünlük simgeler. Bu rüya aynı zamanda kişiliğinizin oturduğunu ve geçmiş ile gelecek arasında mükemmel bir dengeye sahip olduğunuzu işaret etmektedir. Aranızda geçen ev alma konuşması ise çocuklarınızın ya da kızınızın bir ev alacağına işaret olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüyanın unsurları: eşini diri, ahşap ev görmek.

“Rüyada Ölmüş Eşini Görmek” için 5 yanıt

rüyamda ölmus eşimi gördum kalp ve kalbın arka kısmanda yara vardı sonra yerden altın para bulup bana verdi. şimdiden tsklr

ruyada olmus esimi gordum sanki eve geldi cocuklarim cok sevindi baba geldin mi dediler evet hep yaninizdayim ben dedi ve buyuyunce kadar yaninizda olucam cok sevicliydik hepimiz bunun anlami ne

Ruyamda rahmetlı kocamı gordum, cok guzel giyinmiş bana “ben gelirsem seninle imza atar mısın” dedi bana, bende ona “atmam” dedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir