Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Eski Arkadaşını Görmek

Ölmüş eski arkadaşını rüyada görmek ne demek?

Sevdiğim eski erkek arkadaşım vefat etmiş, sürekli rüyalarıma giriyor. Son olarak onun rüyamda yaşadığını ve benimle konuştuğunu gördüm. “Beni çok özlediğini” söyledi. Yanaklarımdan öptü. Bir çukurun içinde el ve ayakları bağlı şekilde gördüm onu. El ve ayakları bağlı şekilde yatıyordu ve bulunduğu yerde yan yana açık olan çukurlar vardı.

Çukurlarda insan etleri olduğunu söylediler ve bende gördüm. Yattığı yere onu kurtarmaya girdim. “Allah’ın bize yardım edebileceğini” söyledim. Ölünün yattığı yerin karşısındaki tuvalete girdim, kapıyı kapatarak. Tuvaletten çıkınca ölünün yattığı yerdeki ışığı kapattım ve ortalık bir anda simsiyah oldu.

Daha sonra oradan çıktım. Onu kurtarmaya geleceğimi söyledim . Gerçek hayatta gözleri renkli değildi fakat orada mavi olmuştu. Gözleri baygın bakıyordu çok kötü. Rüyamı en kısa sürede yorumlayarak bana mail atmanızı bekleyeceğim. Berna’nın rüyası. Rüyanın ana unsurları: eski arkadaş, ölü arkadaş, yanaklarından öpülmek, insan etleri, tuvalete girmek, ışıkları kapatmak.

Rüyada ölmüş eski arkadaşını görmek nasıl yorumlanır?

Berna merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda fazlasıyla olumsuz düşüncelerin yoğun olduğu bir yaşam dönemi geçirdiğinizi ya da çevrenizde fazlasıyla negatif enerji yüklü insanlar olduğunu simgelemektedir. Rüyada ölen eski erkek arkadaşı görmek genel anlamda rüyayı gören kişinin gerçek hayatta olumsuzluklarla mücadele etmekten ziyade onları görmemezlikten geldiğini, mücadele etmediğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını okuyunuz.

“Rüyada Ölmüş Eski Arkadaşını Görmek” için 2 yanıt

mrb dün gece 1 yıldır tirafikte ölen arkadaşım rüyama geldi arabadayız bana sarkınlık yapıyor arabayı saga sola yapıyor dur diyorum yok diyo ben yolun kenarına sürüyo elimle direksyonu düzeltiyorum son tam hatırlayamıyorum ama durduk sanırım o an kalktım kendimi çok kötü hissediyorum yine ondan iki gün önce yaklaşık 2 aya kadar başka arkadaşımda öldü oda benim rüyama geldi evin yanındaydım arkadaşlarım vardı yanımda bizim yanımaza gelip uzandı öyle bişi demedi piskolojim alt üst oldu 2 haftadır dışarıya çıkamıyorum ne olur anlamı ne bunların tşk ettim acil cvp yazarsanız sevinirim

Rüyamda daha önceden rahmetli olan bir çalışma arkadaşımı gördüm, beyaz sakalları vardı, karşımda duruyordu ve “senin kalbini almaya geldim” dedi. Rüyamda arkadaşımın ölmüş olduğunu biliyorum kalbimi alırsa benimde öleceğimi biliyorum, yetişemesin diye geri çekiliyorum ama yinede kalbimi söküp alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir