Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ölmüş Güvercin Yavruları Görmek

Rüyada ölmüş güvercin yavruları neye işarettir?

Selam rüyamda pencereden yukarıya doğru bakıyorum ve yan komşumun camına kuş yuva yapmış ve benim camıma da başka bir kuş, güvercin yuva yapmış . Her neyse yan komşudaki güvercin geliyor ve bizim kuş yuvasının etrafında bir süre dönüyor ve içinden ölmüş kuş yavruları çıkarıyor ve en sonda annesini çıkarıyor ve ben çok üzülüyorum.

Not  gerçek hayatta da pencereme kuşlar yuva yapar ve ben onlara yumurta sarıları koyarım yesinler diye, yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada ölmüş güvercin yavruları görmek tabiri

Rüyada güvercin görmek, çok sık görülen rüyalardan biridir ve genellikle feminen ( kadınsı, kadına ait, kadın tarafıyla ilgili ) bilgiler içerip, haber ağırlıklı anlamlar taşır. Güvercinin rengi, sağlık durumu haberin anlamını açıklar.

Rüyada güvercin beslemeksu vermek, güvercine yemek vermek, güvercinlere yem verdiğini görmek, gerçek yaşamınızda verdiğiniz emek, gösterdiğiniz gayret ve çabalarınızın karşılığını alacağınız mutlu haberi yakında alacağınızı temsil eder.

Ölü kuş görmek Gerçek hayatınızda kendinizi hapsedilmiş, hareket yeteneği kısıtlanmış duygusu içinde, karamsar olduğunuzu işaret eder. İdealler veya özgürlük umutlarında hayal kırıklığını gösterir. Aklınızı, sürekli sorunlar üzerinde yorup, kaygı verici düşüncelere saplandığını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Güvercin Yavruları Görmek” için bir yanıt

Rüyada güvercin yavrusu görmek
Ormanda yürürken güvercin yavrusu gördüm ve yakalayıp, yuvasını bulup yuvasına geri koydum ve annesi vardı yuvada oturuyordu ve diğer yavrular vardı, hepsi cıvıl cıvıl ötüyordu ve yuvalarının bir tarafı açık olduğunu gördüm ve yanımda kim olduğunu bilmediğim biri vardı, bayan mı erkek mi bilmiyorum, ona bunu anlatıyordum “bak yuvanın yan tarafı açık, yavrular oradan düşüyor” dedim ve uyandım. Bu rüya sanki bana bir mesaj gibi geliyor bana, hayırlısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir