Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Kardeşimi Gördüm

Rüyada ölmüş kardeşimi gördüm, bu neye çıkar?

Rüyamda olmus kardesimi bosanmis olduğum esime çiçek verirken gordum, çiçekler sanirim akasya agacinin cicekleriydi ve saplari siyah ve yaklasik iki metre uzunlugundaydi, ciceklerin saplarina dikkatli bakinca kartondan olduğunu ve siyaha boyandigini anliyordum.

Ruyanin daha fazla detaylarini hatirlamiyorum, bu rüyayı istihare namazi kilip uyudugumda gordum, daha sonra olmus kardesimi yine iki kez rüyamda gördüm ruyalarimda yine eski esimde vardı bunlarin bir anlami varmi yorumlarsaniz sevinirim.

Rüyada ölmüş kardeşini görmek yorumu

Rüyada ölü birini görmek esas olarak 2 ana mesaj verir:

Birincisi; Rüyada ölen birini, ölmüş birini görmek gerçek yaşamınızda çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjinin sizi etkilediğini işaret edebilir

İkincisi; Rüyada ölen birisini, ölmüş birisini görmek özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada bir ölü görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölü diri getirir. Olaya bu açıdan bakılırsa ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur.

Rüyada ayrıldığı eşini, boşandığını karısını, eski eşini görmek Şu anda yaşadığınız benzer bir tanışma ya da birliktelikte bir olay nedeniyle kendinizi mutsuz hissettiğinizi, mutsuzluk yaşadığınızı veya hiç olmak istemediğiniz bir durumda kendinizi bulduğunuzu ve bundan rahatsızlık hissettiğinizi simgeler. Beyaz akasya çiçeği görmek dostluk işaretidir. Dürüstlüğünüz ve temiz kalbiniz sayesinde çok iyi dostlara sahip olduğunuzu temsil eder. Bu bilgileri bir araya getirip, içinde bulunduğunuz ruh haliyle bir arada değerlendirip, rüyanın mesajını çıkarmanız gereklidir.

“Rüyada Ölmüş Kardeşimi Gördüm” için 7 yanıt

Ben hamileyim ruyada dogum yaptigimi bir erkek çocuğum oldu ölen erkek kardeşim yanima gelip bebek çok kilolu kimse görmesin diye örtmeye çalışıyorduk

Siz şu anda gerçekten hamile iseniz ve bunu da rüyanızda görüyorsanız, bu rüya hamileliğiniz hakkında kimi endişe ve korkularınız olduğunu ifade eder. Ancak bu gayet normaldir ve her anne adayının bu kaygıları taşıması gerekir. Bakınız rüyada hamile görmek sayfası. Rüyada erkek çocuk doğurduğunu görmek bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgeler, bu konuda bilgiyi doğum sayfasında bulabilirsiniz. Rüyanın devamında gelişen olaylar ve konuşmalar ise gerçek hayatta çevrenizdeki karamsarlık ve umutsuzluk duygularından etkilenmeden yaşamınızı sürdürmeyi başarmanızı tavsiye etmektedir.

Hayırlı akşamlar, ben rüyamda bir yol ayriminda yolumum üzerinde beni ekleyen ölmuş erkek kardeşimi gördüm, yüzu cok iyiydi nasil seviniyorum resmen aglıyorum, cok özledim diyorum yolum dogru.

Rüyamda ölmüş ablamı gördüm, kanser hastası olduğundan dolayı kaybettim ablamı. Rüyada valizi ile koşa koşa sevinerek mahalleye geliyor ve kuş cıvıltıları duyuyorum ruyamda. Ablam geldi diye cok seviniyorum yukarı cıkıp bana diyor kı “kardeşim senide götürmeye geldim cok guzel bir tatildeyim orada” dedi ve arapca tahtadan bır yazı yazıp bana verdi “bunu unutma” dedi, “biz orada hep arapça konusuyoruz gittiğim yer cok guzel burası hıc guzel değil” dedi ve uyandım.

Rüyamda ölmüş kardeşimi polisler götürüyor ve vurmaya çalışıyorlar ve bende vurmayın bir dakika sizinle konuşabilirmiyim diye söylüyorum derken uyandim

Ben şu anda mahkumum, ölen kardeşim uçarak “abi nasılsın seni iyi görüyorum” dedi. Sende iyi görünüyorsun dedi. kal dedim ciplagim dedi gülümsedi kalamam dedi, nefesi meltem gibi yüzüme vurdu. Tüm ağırlığını üzerime verdi ben uyandım Ensem buz gibiydi.yorumlar misiniz? Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir