Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Kayınpederi Diri Görmek

Rüyada ölen kayınpederi diri görmek neye işaret eder?

Merhaba benim kayın pederim 2 ay önce akciğer kanserinden vefat etti. bu hastalığı boyunca 3 yıla yakın hizmetini ben yaptım. sık sık rüyama girip yeniden döndüğünü ve yeniden ölmeye çalıştığını görüyorum. Bazen kalabalıkta arkasını dönüp sıkıntılı halde can vermek için yorganı kafasına çekiyor. kimi rüyamda sarılıp ağlıyoruz, yine son anında bende yanındaydım, o şekilde ölmesini sakince yapması için teselli edici sözler söylüyorum.

En son rüyamda ise, yeniden dirilmiş, küs olduğum kız kardeşimin evi karışık halde odası yeşile boyalı, yerde açılmamış boyalar falan var evinde. kayın pederim orada eğreti bir şekilde yine can vermeye uğraşıyor. sıkıntılı yine alnında bir şişlik var tam ortasında birden içinde kemik gibi ya da sert bir şey oluyor. onun bir an beni itekler gibi hareketi oluyor sonra sarılıp kusura bakma kızım diyor. Onu sık sık dirildiğini görmek acı içinde olduğunu görmek beni üzüyor. vefatında yine son suyunu benim elimden içmek nasip oldu. çok düşkündüm. evde eşyaları var hala, köye götüremedik. neyi eksik yaptım. mevlütlerini de okuttum. yorumlarsanız çok duacı olurum. Zeynep.

Rüyada ölmüş kayın pederi diri görmek neye yorulur?

Zeynep merhaba, gördüğünüz rüya herhangi bir mesaj vermemekte, yaşadığınız acının ya da özlemin yansımasını göstermektedir. Gönlünüzü ferah tutun, dualarınızı eksik etmeyin. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Kayınpederi Diri Görmek” için 2 yanıt

Babam ve kayın babamı gordum, evlendım 18 yıl oldu, kayın babam 93 de öldü ve hıç gormedım, rüyamda kayın babam ve babamın mezarlarını yan yana goruyorum, abım “açma” dıyor bende acıyorum, ıkısının de mezarını, ıkısı de gayet ıyı vazıyette, babamla konusuyorum babam “ev aldın mı” dıye sordu, ben “yok” dedım sonra kayınbabama dıyorum “benı tanıdınmı”, “yok” dıyor, sonra “ben senin damadınım, ıkıde torunun var” diyorum, gulumsuyor sonra kalkmaya calısıyor, dusuyor kaldırıp yatırıyorum, sonra kayın babam pantalonunu çıkarıyor “ayıp olur, yapma” dıyorum ama cıkarıyor, bende bır bezle avret yerını ortuyorum, kapatıyoz mezarı. RUH HALIM HUZURLUYUM ALLAHA SUKUR. 38, Erkek, evli, saglıkcı.

Ali merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında sıkıntıları paylaşacak, onların bilgi, görgü ve tecrübelerinden yararlanacak birilerinin eksikliğini duyduğunu temsil ederken öte yandan da bazı sorunları çözemediğin ciddi bir ruhsal çöküntü içinde olduğunu ifade etmektedir.
Not: huzurlu olduğunu yazmışsın ama gördüğün rüya tam tersine büyük huzursuzluklar yaşamakta olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir