Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Kocasını Görmek

Rüyada ölmüş kocasını görmek neye delalet eder?

Annem ile ben başka bir evde oturuyorduk. Sonradan misafir olarak ilk olarak ölmüş eşim geldi. Onun arkasından yaşlı bir kadınla birlikte eski sevgilisi olan ölmüş bayan kucağında bir bebeği emzirerek içeri girdi. Bebeği emziren bayan makyajlıydı. Benim yanımda gülüşüp konuştular, yaşlı kadında bana hakaret etti. Sizce bu ne manaya gelir?

Kimden: Sebahat
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:54
Medeni Durumunuz:Dul
Şu anki ruh haliniz: öfkeli
Anahtar kelimeler: ölmüş eş

Rüyada ölmüş kocasını görmek nasıl yorumlanır?

Sebahat merhaba,

Rüyada vefat etmiş kocasını, ölmüş kocayı görmek sizinle birlikte yaşayan anıları, eski zamanları geri almak, tekrar yaşamak özlemlerinizi ifade eder. Bakınız eski kocayı görmenin tabiri.

“Rüyada Ölmüş Kocasını Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda ölmüş kocamı şöyle gördüm, üstünde beyaz gömlek onun üstünde de siyah yelek vardı ama kendisi gençlik halindeydi, ufak bir çocuk vardı ama ben çocuğun yüzünü görmedim, kocam bana o çocuğu istiyorum oda benimle kalsın dedi, bende ona “alma” diye bağırıyordum.

Ben bu rüyadan çok etkilendim, yorumunu yaparsanız çok memnun olurum, şimdiden çok teşekkürler, saygılar.

Kimden: nazan
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:50
Medeni Durumunuz:dul
Şu anki ruh haliniz: karısık
Anahtar kelimeler: eski kocayı görmek

Nazan

Rüyalarda rahmetli kocayı görmek, sizinle birlikte yaşayan anıları, eski zamanları geri almak, tekrar yaşamak özlemlerinizi ifade eder.

Ancak rüyanızdaki diğer olaylar, kocanızla aranızda bir çocuk konusunda geçen olayın zihninizde yer ettiğini ve halen bunun etkisinin sürdüğünü simgelemektedir.

Rüyamda ölen kocam beni 2 kez yanağımdan öpüyordu. Bu neye işarettir?
selfinaz, 68, Kadın, Dul, Çalışmıyor, endişeli

Merhaba,
Gördüğünüz rüya miras veya zekatla ilgili mesaj vermektedir. Eşinizden beklediğiniz bir miras konusu varsa bunun yakında sonuca ulaşacağını gösterir. Bir miras söz konusu değilse malınızın zekatını size hatırlatabilir ve zekatınızı verdiğinizde kendinizi daha iyi hissedeceğinizi gösterir. ( rüyanız 2 adet konusuna dikkat çekiyor)

Rüyamda ölmüş olan eşimin benden kaçtığını gördüm. Bu neye işarettir? Ayşe Hanım 65 yaş-dul.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir