Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ölmüş Kuşlarını Görmek

Rüyada ölen kuşlarını görmek neye delalettir?

Dün gece bir rüya gördüm ve rüyamda ölen iki kuşumu gördüm, birisi sarı diğeri beyazlı mavili kuşlar, rüyamda onlar uçuyorlardı. Bulut (beyazlı mavili kuşum) avuç içimde duruyordu ve nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde Bulut’un kanatları kopmuş elimde çırpınıyor.

Sonra ben onları alıyorum bir tül torbaya koyuyorum, onlar yıkanıyor. Ben ne yaptım diye gidiyorum ikiside ölmüş. Ben Kıtır’ı (sarı kuşum) alıp kalbine masaj yapıyorum ve ağzından su geliyor ve Kıtır canlanıyor sonra Bulut’a bakınıyorum onu göremiyorum. Bu olanlar bir mutfakta geçiyor başka bir şey hatırlamıyorum.

yaşım:16
cinsiyet : kız
medeni durumum: bekar
öğrenim durumun: lise 3 okumaktayım

Şu an hayatı sevmiyorum, insanları sevmiyorum, okulu sevmiyorum, karamsar, gıcık ve inatçı biriyim. Tek isteğim iyi bir meslek sahibi olabilmek, bunun için çalışıyorum ve yalnız kalmayı seviyorum. Zeki bir öğrenciyim, en başarılılar arasındayım. Aslan burcuyum. Şimdiden teşekkür ederim

Rüyada ölmüş kuşlarını görmek tabiri

Merhaba, rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder.

Gördüğünüz rüya ise gerçek yaşamınızda hedefleriniz ya da özgürlük konusunda hayal kırıklığı içinde olduğunuzu simgelemekte, aklınızı sürekli sorunlar üzerinde yormaktan dolayı kaygı verici düşüncelere saplandığını göstermektedir. Rüyanın unsurları: sarı kuş, mavi kuş, ölü kuş.

“Rüyada Ölmüş Kuşlarını Görmek” için 3 yanıt

rüyamda odanın içinde dolap üstünden düşen ölü kuşlar gördüm.annem düşürdü onları.renkleri siyahtı.bir de kuş pisliklerini gördüm yeşildi.onları temizlemeye çalıştım bende.güvercinle karga gibi bir kuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir