Rüyada Ölmüş Oğlunu Mutsuz Görmek


Rüyada ölmüş oğlunu mutsuz görmek neye işaret eder?

Merhaba, 1 yıl evvel 10 yaşında bir oğlumu toprağa verdim. Oğlumu rüyalarımda çok sık görmedim fakat her gördüğümde gözüme bakmayan mutsuz bir çocuk vardı hep. Son gördüğüm rüyada ise oğlumun mezarlığı üzerinde türlü türlü çiçekler vardı. Hepsi çok güzeldi, ayak ucunda ve baş ucunda gül ağaçları vardı. Güller açmıştı çok güzeldi. 35 yaşındayım. 15 yıllık devlet memuruyum. 1 oğlum daha var 12 yaşında. Şu anda 4 aylık gebeyim.

Rüyamın yorumunu ve şimdiye kadar oğlumu neden mutsuz gördüğüm hakkında söyleyeceğiniz bir şeyler var mıdır.

Rüyada ölmüş oğlunu mutsuz görmek neye yorulur?

Merhaba, 2 çocuk babası bir erkek olarak rüyanızı gözlerim dolarak okudum. Sevgili evladınıza Yüce Allah’tan rahmet diliyorum. O cennete gitti. Rüyada onun mutsuz olduğunu görmeniz gayet normal, o size doyamadı, sizi sevmeye, size dokunmaya, sizinle konuşmaya doyamadı. Bu yüzden mutsuz. Lütfen onunla konuşun, cennette buluşacağınızı, ona doya doya sarılacağınızı söyleyin. İnanın onun ruhu sizi duyacak ve güler yüzlü göreceksiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Rüyada Ölmüş Oğlunu Mutsuz Görmek” hakkında 3 yorum yapılmış
 1. Nazlı dedi ki:

  Her gün rüyamda oğlumu görmek için dua ediyordum. Oğlum doğduktan kısa süre sonra vefat etti. OĞLUM rüyamda yine mezarındaydı babası yani eşim mezarını açıyordu, eşim hiç yüzünü göremedi oğlumuzun ona bakmak istiyorduk ben görmüştüm daha önce oğlumu. O güzel yüzünü gördüm uyuyor gibiydi ama ölü olduğunu biliyorduk, rüyamda sevdim sonra eşim mezarı kapattı ancak bir tane büyük taşı mezarın üstünde unuttuk, ona ait oldugunu biliyorduk ama koymadık. Rüyamı yorumlar mısınız tesekkür ederim.

 2. erengül dedi ki:

  hayırlı sabahlar ben altı yıl önce onyedi yaşında oğlumu kaybetim rüyalarımda onu hep küçük yaşlarındaki halerini görüyorum bu sabahda namaza uyanmadan yine onu gördüm çok bitkin yorgun halsiz hiç konuşmuyor ellerine bakıyorum parmağını tutuyor parmağı yaralı onu götürüyorum yıkamaya bir deniz gibi yer ouşuyor orda bir balık gibi yıkandı biriside vardı ona yardım etti daha sonra bayoda yine onu yıkıyorum ondan sonra ezanın sesine uyandım sizden rüyamı yorumlarsanız sevinirim ALLAH razı olsun bir anne olarak rica ediyorum şimdiden teşekkür ederim

  • Admin dedi ki:

   Erengül merhaba, öncelikle sevgili oğlunuza Allah’tan rahmet diliyorum. Bir annenin kaybettiği evladını rüyasında görmesi çok sık rastlanan bir rüyadır. Çünkü arada sadece anne olanların anlayabileceği çok derin bir bağ vardır. Onu rüyanızda yorgun, halsiz, parmağı yaralı görmeniz aslında sizin şu andaki ruh halinizi yansıtmakta, zor bir süreçten geçtiğinizi anlatmaktadır. Sabah namazından önce bu rüyayı görmeniz ve ezan sesine uyanmanız Allah’a sığınarak bu zorlukları atlatacağını ifade etmektedir. Sağlıcakla kalınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*