Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Olan Anneyi Sağ Görmek

Rüyada ölmüş olan anneyi sağ görmek neye çıkar?

Rüyamda yeni ölmüş olan annemi sağ gördüm, annem zayıflamıştı ve kara renkli elbiseler giymişti, yüzü de kararmıştı. Büyük bir evdeydik, ev kalabalıktı, annem  “sen ve kız kardeşin iyi değilsiniz” diye sitem ediyordu, üzgündü “ikiniz de sarhoş gibisiniz” diyordu. İçimden “yoo gayet iyiyim , sarhoş değilim” diyordum. Bu arada annemin yatak odasındaki klozeti kullanıyordum ve sürekli küçük tuvaletimi yapıyordum, yan odada şişmiş bir oyuncak vardı ve o acı çekiyordu. O oyuncakla da konuştum, bana bir şeyi işaret ediyordu, sanki o şey acısını dindirecekti. Annem karaciğer kanserinden öldüğü için son zamanda şişmişti.

Rüyada ölmüş olan anneyi sağ görmek tabiri

Nergül selam, lütfen ölmüş anneyi rüyada görmek sayfasını inceleyin. Bana göre gördüğünüz rüya hayatınızın manevi yönü hakkında mesaj vermekte belkide inanç ya da ibadetini gözden geçirmek gerektiğini işaret etmektedir. Böyle rüyalar genellikle kişinin yoğun manevi sıkıntı yaşadığı dönemlerde ortaya görülmekte ve güçlü inançla Allah’a sığınarak, olumlu düşünüp dua ederek kişinin bu durumdan çıkacağına yorumlanır.

“Rüyada Ölmüş Olan Anneyi Sağ Görmek” için bir yanıt

Rahmetli anneyle konuşmak
Annem vefat edeli 20 gün oldu. Rüyamda ben mezarının başında olduğumu ve mezarın açık durduğunu görüyorum, annemle konuşmaya başlıyorum. Annem bana “ben çok rahatım, iyiyim, artık ağlama” diyor, “iyi misin anne” dediğimde “ben burada sadece şehadetimi bekliyorum” diyor. Özellikle ölünün “iyiyim şehadetimi bekliyorum” demesi ne anlama geliyor? yorumlarsanız çok mutlu olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir