Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Olan Babayı Canlı Görmek

Rüyada ölmüş olan babayı rüyada canlı görmek ne demek?

Rüya detayı: 9 yıl önce ölmüş olan babamı dün gece rüyamda gördüm.

Rüyamda okuldaydık 4. katta arkadaşlarımla oturuyorduk. sebebini bilmiyorum ama okulun içi kalabalıktı, çok insan vardı. kalabalığın içinden babamı gördüm, siyah bir pantolon ve siyah bir tshort giymişti. hızlı adımlarla bana bakarak uzaklaştı. lütfen yorumlar mısınız?

Rüyada ölmüş olan babayı rüyada canlı görmek yorumu

Rüyada ölmüş babayı canlı görmek rüya sahibinin babasından aldığı ve onu özel kılan değerleri simgelerken aynı zamanda da bu kıymetli değerlerin farkında olması ve ona göre davranması gerektiğine işaret eder. Rüyada ölen babayı diri görmek öte yandan kişinin sahip olduğu bu üstün özellikler için sevgili babasına müteşekkir olduğunu, onu çok sevdiğini ve özlediğini ifade eder. Bu rüya özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini sağlayan latif ve değerli bir rüyadır.

“Rüyada Ölmüş Olan Babayı Canlı Görmek” için 6 yanıt

rüyamda ölmüş babamı gördüm sağ tarafına yatmıştı üşümesin diye üstünü battaniye ile örttüm oğlumda arkasına yatmıştı,yorumu?

slm. 17 yıl önce babam vefat etti.. dün gece rüyamda babamı gördüm tanımadıgım ölü bir bebegin agzına babam kendi agzından su verdi irkilerek uyandım..yarumunu çok merak ettim bilgilenderirseniz çok sevinrim şimdiden Allah razı olsun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir