Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Tanıdığı Hasta Görmek

Rüyada ölmüş tanıdığı hasta görmek ne demektir?

Merhaba, dün akşam sizinle paylaşmak istiyorum ve mümkün ise sitenizde yorumlarsanız memnun kalacağım. Rüyamda rüya içinde rüya görüyorum ve rüya içindeki rüyamda kabuslar görüyorum. bulunduğum ortamda 3 harfliler varmış, bana zarar vermesinler diye ayetel kürsü okuyorum.

Ayrıca rüya içindeki rüyamda daha önce ölmüş bir tanıdığımı hasta olarak görüm. daha sonra bir kafe gibi bir yere gittim. biri ateş üstünde türk kahvesi yapıyordu. ateş birden harladı ve orada da biri bana 3 harfli olduğunu söyledi ve ben orada olduğum için bulunuyormuş. ben dua okumaya devam ettim. sonra siyah siluet gördüm ve o 3 harfliymiş.

Oldukça korktum. sonra rüya içindeki rüyamdan çok zor uyanıyorum ve kendimi ananemlerin evinde buluyorum. ananem uyuyor yanına gidiyorum, ben korktum yanında uyuyacağım diyorum ve onun kokusunu hissediyorum. en sonunda gerçek rüyamdan uyandım. yorumunuzu yayınladığınızda siteden nasıl öğrenebilirim? herhangi bir link var mı takip etmem gereken? teşekkür ederim, saygılarımla.

Rüyada ölmüş tanıdığı hasta görmek neye yorulur?

Besinci tür rüya Rüya içinde görülen rüyadır. Genellikle insan rüyasında gördüğü rüyayı da yorumlar. Bu tür rüyalara da çok dikkat etmek gerekir. Çünkü böyle rüyalarda yapılan yorumun gerçekleşme oranı çok yüksektir. Kabuslar çocuğu uyandıran ve tekrar uyumaktan korkmasına neden olan korkutucu rüyalardır.

Rüyada cin görmek, üç harfli, üç harfliler görmek Hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder. Cinler genellikle ruha bir kılavuz olarak hizmet vermektedir. Alternatif olarak, bu daha kaygısız olmak gerektiğini anlatabilir.

Rüyada siluet görmek yüzleşme, iki yüzlülük, sorun anlamlarını simgeler. Siluet, yaşamınızdaki kimi sorunlarla ve kimselerle karşı karşıya kalacağınız durumları ifade eder.

Rüyada ölmüş birini hasta görmek, rüyayı görenin dini vazifeden sorumlu tutulduğuna işaret eder. ölmüş birinin sağlıklı görülmesi yakın zamanda iyi haber almaya işaret eder,

“Rüyada Ölmüş Tanıdığı Hasta Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda vefat etmiş eşim bana bir not gönderiyor “hastalığının geçmediğini, bu yüzden ev izni kulanacağını, evde iyileşmek istediğini, eğer kabul edersem eve gelmek istediğini” yazdığı pusulayı biriyle gönderiyor. Ben pusulayı alır almaz gidip kalabalıkta onu buluyorum. Zorlu bir yoldan sonra onu eve getiriyorum. Eve geldiğimizde çok mahçup oluyor ve benim onu iyleştiriceğine inandığı için bir istek hakkı olduğu için oda bu hakkı eve gitmek istediğni söylüyor. Eve girdiğinde misafir gibi davranıyor. Bu rüyadan sonra mezarına gittiğimde mezarının ortasından mezar yarılmıştı. 45, Kadın, Dul, Emekli.

Dilruba merhaba,
Rüyanızın iki ana unsuru var; rahmetli eşini görmen ve onun hasta olması.
Rüyada vefat etmiş eşini görmek sizinle birlikte yaşayan anıları, eski zamanları geri almak, tekrar yaşamak özlemlerinizi ifade eder.
Rüyada rahmetli eşinin hasta olduğunu görmek rüyayı görenin dini bir vazifeden sorumlu olduğuna işaret eder. Yaşamınızın manevi yönünü gözden geçirip, ibadetinize daha fazla dikkat etmeniz gerektiğine işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir