Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ölmüş Yavru Köpek Görmek

Rüyada ölmüş yavru köpek neye işarettir?

Rüyamda dışarıdayım, balkona geliyorum, yavru köpek ölmüş, yerler hep kan, anne köpek ağlayarak bana doğru koşuyor, ben de ağlayıp boynuna sarılıyorum, sonra halının üstündeki kanı temizliyorum. Bu neye delalet?

Rüyada ölmüş yavru köpek yorumu

Elif selam, Rüyada yavru köpek görmek kişinin yakınlarıyla ilgili mesajlar verir. Görülen yavru köpekler insanın kendi çocuğu, yeğeni gibi bazı çocukların onunla daha fazla zaman geçirmek istediklerini, onlara biraz daha çok vakit ayırmak gerektiğini ifade eder. Rüyada ölmüş köpek görülmesi bir ihanet göstergesidir, kişinin bir ihanete uğradığını ve etkisinden kurtulamadığını ya da ihanete uğrayacağını gösterir. Rüyada köpeğin ağlaması etrafınızda olan mutsuz ve hoşnutsuz arkadaşları temsil eder, onların size negatif enerji verdiğini işaret eder. Bu konuda rüyada köpek görmek sayfasında daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Ölmüş Yavru Köpek Görmek” için 2 yanıt

Kedi ve fare yiyen köpek
22 yaşında bekar erkeğim, rüyamda fare kedi ve köpek gördüm lakin köpeği kedileri ve fareleri yediği için bir tanesini bir çubuk yardımıyla öldürdüğümü zannediyorum.

Akraba-okul karışık bir gösteriye gidiyoruz.orada erkek kuzenimle sanki biraz yakınlasıyoruz. Sonra dısarı cıkıyorum kimse kalmıyo. Cebime bakıyorum dolmuş param bile yok sonra ablamı görüyorum birilerinden para alıp yürüyoruz. Önce kardeşimin emziğini bulduk galiba.köpekleri gördükten hemen sonra da olabilir.Sonra en az 30 tane büyük beyaz köpek görüyoruz. Yukarı cıkarken 1 tane yavru siyah köpek ayağıma dolanıyo normalde de köpekten korkan biriyimdir zaten korkuyla itiyorum köpeği ve kaçıyorum. Ablama baktığımda elinde 2 tane beyaz yavru köpeği aşağı atıyo ve sonra hiç pişmanlık duymuyo ben üzüntüden siyah yavruyu alıyorum parkta oynatıyorum ablamda seviyo. sonra uykusu geldi diye kardeşimin emziğini köpeğe veriyorum ve koynoma yatırıyorum ablama fotoğraf çek felan diyorum çekmiyo daha sonrasında ablam gidiyo küçük köpeklere bakan kişiler geliyo. İsterseniz sizin olsun felan diyolar sonra uykudan uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir