Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Olta İle Balık Tutmak

Rüyada olta ile balık tutmak neye delalet eder?

Rüyada olta ile balık tutmakİyi günler, önceden de rüya paylaşmıştım sizinle bugünde farklı rüyalar gördüm size danışmak istedim. Rüyamda olta ile balık tutuyorduk fakat attığımız yerde fazla su yoktu, 1 balık tuttuk o da böyle bir ağacın altında kuru bir yerden tuttuk bir tanesi de suya düştü balığın, sonra oradan ayrıldık ileride balık tutanları gördüm, onlarında 1 tane tuttuğunu gördüm.

Oradan uzaklaştık, benim bir çocuğum olduğunu öğrendim, kızı da tanıyorum hiç konuşmadık onunla ama sonrada çok sevindim ben çocuğum olabiliyormuş! diye içim içimi yedi, sonra eski sevgilimi gördüm ve birden onunla da çocuğum olduğunu öğreniyorum ve rüyamda seviniyorum ama evlenmek zorunda olduğumuzu düşünüyorum karamsar oluyorum sonra diğer kız aklıma geliyor ondanda çocuğum olduğunu hatırladığımda ona çok üzülüyorum acaba nolcak falan diyorum çocuğumun olmasına seviniyorum evlenmek zorunda kaldığım için ve evlenmeden yaşandığı için üzülüyorum rüyamda acaba ne manaya gelir bunlar açıklarsanız çok sevinirim iyi günler

Rüyada olta ile balık tutmak yorumu

Erol merhaba, rüyalarınızı rüya gönder sayfasından göndermenizi önemle rica ediyorum, aksi halde gelen mesajları takip edemiyor, yetişemiyoruz.

Rüyada balık oltası görmek rüyayı gören kişi için iş hayatında çok büyük fırsatların eline geçeceğine işaret eder. Rüyada oltayla balık tutmak rüya sahibinin kişiliğinin tam olarak geliştiğini, kişinin kendini iyice tanıdığını, hayattaki isteklerinden emin olduğunu ve mükemmele ulaşmak için ilerlediğini, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevresiyle paylaştığını, etrafına huzur ve mutluluk verdiğini ifade eder. Rüyada balık tutan birilerini görmek önünüzde bazı fırsatlar olduğunu ve mutlu günlerin yaklaştığını haber verir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise uyanık hayatta önünün açık, kısmetinin bol olduğunu, tüm hayallerine kavuşmana imkan verecek fırsatların seni beklediğini ancak bir sebeple onları görmediğini anlatmaktadır.

“Rüyada Olta İle Balık Tutmak” için 3 yanıt

Merhabalar. Rüyamda oltayla balık tutuyorum, kumsalda her attığımda balık geliyor, en son attığımda oltayı çekmekte zorlanıyorum, en sonunda sudan kocaman enine geniş bir balık çıkıyor ama onu oltadan alamıyorum, çünkü çok büyük dişleri var. İğneyi çıkarırken beni ısırır diye almadan önce öldürsem mi diye düşünüyorum, oltadayken dişleri çok büyüktü çünkü ve kaçmaya çalışıyordu hala, burada rüyam bitti, anlamı nedir teşekkürler.

Dinçer selam, gördüğün rüya şu anda hayatında harika bir evre geçirdiğini, şansının ve kısmetinin sonuna kadar açık olduğunu anlatmakta, içinde korku ve endişeleri bir tarafa bırakıp bu fırsatları değerlendirmek gerektiğini ifade etmektedir.

Merhabalar ben rüyamda babamla bidlikte bir ırmağın kenarına heliyoruz ve babam sen burda oyaln at olta falan diyo sonra ben biyer buluyorum orda bir atyorum taa uzağa ve cekiyorum bir yayın balığı takılıyor sonra yanımda rastgele biri benim balığımı çıkartıyor benim oltamdan ve tanışıyoduk onunla uyandım sizde nasıl bi rüya neye delalet ediyor???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir