Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Oltayla Dalgıç Yakalamak

Rüyada oltayla dalgıç yakalanması neye delalet eder?

Selam admin, Ben rüyamda göl benzeri bir yerde oltamı atıyorum ve büyük bir balık çekiyorum, çok büyük olduğunu hissedip yüzeye çıkarken yavaşlıyorum, bana sıçrar diye ama bir de bakıyorum ki balıkla birlikte birde dalgıç var.

Oda o balığın peşinde, ben yavaşlayınca balık kurtuluyor ama kaçmıyor bekliyor, sonra yanımdaki arkadaşın oltasını alıp tekrar atıyorum balıkta ağzını açıyor ve su tertemiz yutuyor balık yemi ve çekiyorum ama o kısmı tam göremiyorum. Sonra boyunu ölçüyorum dirseğime kadar geliyor yaklaşık 50 cm var ama fotoğraf cekineyim diyorum, giderek küçülüyor elim kadar oluyor. bunu yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Rüyada oltayla dalgıç yakalamak neye yorulur?

Balık avlamak, balık yakalamak, balık tuttuğunu, balık avladığını, balık yakaladığını görmek, gerçek yaşamınızdaki çizginizi bozmaz, Böyle devam ederseniz mutluluk ve huzur daima sizinle olacaktır anlamını taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüyada balıkadam, dalgıç görmek görmek yüksek idealleri temsil eder. Bazen bu ideallerin gerçekçi olamayacağını işaret edebilir.

Rüyada olta görmek sayfasında anlatıldığı gibi oltayla ile balık haricinde bir şey yakalamak yakalanan nesnenin rüyadaki karakteristik özelliği ile açıklanır ve rüyayı gören kişinin bu karakteristik değerlere sahip olacağına delalet eder. Siz olta ile dalgıç yakalıyorsunuz ki bunun anlamı sizin uyanık hayatınızda bazı gelişmeler sonucu yüksek ideallere kavuşacağınıza alamettir.

“Rüyada Oltayla Dalgıç Yakalamak” için 2 yanıt

Oltayla balık tutmak ne demek?
Merhaba, 23 yaşında bir erkegim turizm işiyle uğraşıyorum ve bekarım.Rüyamda deniz kenarında oltayla balık tutuyordum hava güneşliydi 2 adet sarımsı renkli güzel balık yakaladım heyecanla balıkları tek elimle sıkarak yürümeye başladım toprak bir yolda sonra balıklara baktığımda bir tanesi ufak bir yılan olmuştu elimi sokmaya çalışıyordu ben gülüyordum korkmuyordum bir kaç defa denedikten sonra elimi soktu ama hiç bir şey olmadı bir acı bile hissetmedim.

Murat merhaba, rüyada balık tuttuğunu görmek konusu rüyada balık sayfasında detaylı olarak açıklanmıştır. Lütfen içinde olduğun ruh hali ile birlikte o sayfadaki bilgileri bir arada değerlendirip verilmek istenen mesajı tespit et.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir