Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölü Arkadaşı Diri Görmek

Rüyada ölü arkadaşı diri görmek ne demektir?

Selamlar, orta okul arkadaşımın bu sene trafik kazasında öldüğünü duymuştum, rüyamda balodayım, çok kalabalık üniversite arkadaşlarım ve orta okul arkadaşlarım da var, ölen arkadaşımda aynı yıllar önceki orta okul balomuzdaki kıyafeti ve haliyle baloda ölmemiş, yaşıyormuş ve boynundan öpüyordum onu.

Rüyamın açıklamasını yapar mısınız? Ölmüş arkadaşı canlı görmek neye delalet eder? Ayça’nın Rüyası. Rüyanın unsurları; balo, baloya gitmek, üniversite arkadaşları, okul arkadaşı, balo kıyafeti, ölüyü diri, boyundan öpmek. 13 Eylül 2012, 01:28

Rüyada ölü arkadaşı diri görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ölmüş arkadaşını görmekAyça Merhaba,
* Rüyada ölmüş birini diri görmek yakın zamanda iyi haber almaya işaret eder,
* Rüyada, ölen birini canlı görmek özlemleri, hasretleri simgeler.
* Rüyada ölüyü diri, ölmüşü canlı, güzel güzlü, temiz elbiseler içinde, saçları taralı veya sağlıklı görmek onun Cennette olduğuna işaret eder.
Bu bilgiler ışığında rüyanızdaki diğer unsurları da göz önüne aldığımızda rüyanız ilk geçlik yıllarınıza, o zamanki arkadaşlarınıza, özellikle de rahmetli arkadaşınıza olan özleminizi simgeleyebilir yada rahmetli arkadaşınızın çok iyi birisi ve mekanının cennet olduğuna işaret edebilir. Lütfen rüyada arkadaş görmek sayfasını da inceleyiniz.

“Rüyada Ölü Arkadaşı Diri Görmek” için bir yanıt

Rüyada ölmüş komşusunu diri görmek
Benim de babam vefat etti. Geçenlerde komşumuz rüyasında görmüş. Şöyle anlattı ”yoldan geçerken gördüm oradaydı, yarı yeri toprağın içinde, yarısı dışındaydı. Amca, kalk eve gidelim sen ne yapıyorsun burada dedim. Benim yerim artık burası dedi bana. Sonra kağıtla kalem istedi bir şeyler yazdı. Ama ne yazdığını görmeden uyandım.” diye anlattı.
Ben çok özlüyorum ve yokluğunu çok hissediyorum onun ama hiç rüyamda görmüyorum nedense. Cevap verirseniz mutlu olurum. Kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir