Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölü Ayağı Görmek

Rüyada ölü ayağı görmek neye işaret eder?

Annem rüyasında ölmüş olan dedemi görmüş ve dedem ona nefes alamadığını çok sıkıldığını, bacaklarının çok ağrıdığını söylemiş. Annemden ayağının üzerini kesmesini istemiş. Ancak o şekilde ağrılarının dineceğini söylemiş ve annem babamı çağırıp ayağının üstünü kesmesini istemiş ve kesmişler ama kan görülmemiş.

Annem ağlayarak uyandı, lütfen bir yorum yapın hiç bir açıklayıcı yanıt bulamadım bu konu hakkında.

Rüyada ölü ayağı görmek neye yorumlanır?

Didem merhaba, rüyanıza anneniz açısında bakıldığında bu bir rüyada ölmüş babayı görmek rüyası olup, annenizin babasından aldığını, onu özel kılan değerleri simgelerken bu kıymetli değerlerin farkında olması ve ona göre davranması gerektiğine işaret etmektedir. Rüyada vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini saplayan latif ve değerli bir rüyadır.

Rüyada ölü ayağı görmek, ölmüş birinin ayağını görmek gerçek yaşamınızda yaptığınız bir hatanın kapatılmasına işaret eder. Rüyada ölünün ayağını kesmek ise güncel hayatınızda sizi ayakta tutan bir konuda bir kayıp, düşme, kaybetme durumu ( mevkisini, kariyerini, işini ya da para kaybetme gibi ) yaşadığınızı ve bunun sorumlusu olarak rüyada kestiğiniz rahmetliyi gördüğünüzü simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölü Ayağı Görmek” için 3 yanıt

Annem rüyasında beni görmüş ben yeni kaybettim evladımı. Annem diyor ki “Kabe kapısı gibiydi” ama emin olamıyor cami diyelim biz camiden çıkıyormuşum, elimde kolumda 3 tane çocuk zorla taşıyarak yürüyormuşum. Bir de rüyanın başında önce annem ayaklarımı görüyor ve beni seviyormuş. Rüyamı yorumlar mısınız?

Rüyamda daha bir ay önce vefat eden kardeşimi gördüm, ölüyor mezara gömüyoruz, nasıl öldüğünü hatırlamıyorum. Beş dakika önce birilerine başsağlığı diliyorum “bu nasıl oldu” diyorum ve ayakları mezara sığmıyor, botlarıyla gömmüşüz. Ayakları açıkta toprakta atmadılar ayağına diyorum o öle olur diyorlar bakın sağa sola hareket ediyor ayakları diyorum gel gidelim diyorlar.

Rüyamda rahmetli ananemi gördüm yerde kefenlenmiş uzanıyordu ayak ucunu açtım ki sağ ayağını gördüm ayaklı yumuşacıktı diyorumki içimden ananemin bedeni toprak altında çürümemiş ananem şehitmi olmuş derken elimi ölüye vurduğum için musluk altında ellerimi yıkadım öylece uyandım çok merak ediyorum bu rüyanın anlamı nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir