Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölü Babayı Hasta Görmek

Rüyada ölü babayı hasta görmek ne demektir?

Merhaba, dun gece rüyamda ben 3 yasindayken olen babami gördüm. Bu hayatimda 2. kez oluyor. Bu ruyadan çok fazla etkilendim ve kafam karisti. Daha önce gördüğümde çok kucuktum. Her ikisinde de çok net bir rüya gördüm. Genelde ruyalarimi net hatirlayamam.

Dün gece gördüğüm ruyada, babam hastaydi ki zaten ölüm nedeni de bir ciger hastalığı idi. Yine buna benzer bir durumda, insanlardan uzak bir hasta bakım evinde yasiyordu ve ben de sık sık yanına gidip onunla ilgileniyordum. Ailemizde bir düğün gerceklesiyordu ve babami da yanimiza getiriyorduk. Rahatsizligindan dolayi hiç konusmuyordu ama çok netti. Hem gerçekten yasiyor gibiydi hem de diğer insanlardan soyutlanmis gibiydi fakat ciddi bir etkilesim icindeydik onunla. Bunun nasıl bir anlamı vardır? Rüyam neye işarettir? 01.12.2009 / 23:56 tarihinde gönderilmiş

Rüyada ölü babayı hasta görmek nasıl yorumlanır?

Mehmet Merhaba, vefat etmiş babanızın bir hastalık sonucu vefat etmiş olması sizin bilinçaltınıza yerleşmiş olması nedeniyle böyle bir rüya görmüş olmanız mümkündür. Alternatif olarak eski devirlerde yaşamış büyük yorumcular ölü birini rüyada hasta olarak görmeyi aşağıdaki gibi yorumlamışlardır: Rüyada ölmüş birini hasta olarak görmek, onun dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna delalet eder. Lütfen düşüncelerinizi ve gelişmeleri yazar mısınız?

“Rüyada Ölü Babayı Hasta Görmek” için 6 yanıt

Rüyada ölü dedeyi hasta olarak görmek
Kadir gecesinde regl oldum namaz kılamadım, sadece dua edebildim, gece yattığımda rahmetli dedemi hasta gördüm ama sanki gerçekmiş gibiydi, rüyamda kendime soruyordum dedem ölmüştü nasıl hasta olabilir ki diye, yanıtlarsanız sevinirim.

Rüyada ölmüş babayı hasta görmek
Selamun aleykum hocam, babam rahmetli oldu, hep çok güzel giysili cennet bahçelerinde görüyordum ama dun rahmetli babamı rüyada hasta gördüm, sizin yorumunuzu anlamadım, dini vecibeden sorumlu tutmuşlardır derken azap içinde midir?

Rüyada ölen babayı ölüm döşeğinde görmek
25 yıl önce ölmüş babamı hasta yatağında ve ölüm döşeğinde olduğunu gördüm. Bunun anlamı nedir?

Merhaba hocam, 7 ay önce anneannem öldü, rüyamda onu çok ağır hasta gördüm ve dayımı da çocuk gibi karga beslerken gördüm, çok değişik bir hayvandı, hep birlikteydik rüyamda, hocam beni bilgilendirin, rüyadan çok etkilendim, kafam çok karışık, ALLAH’A emanet olun.

Rüyada ölmüş babayı hasta olarak görmek neye işaret eder
Rüyamda ölmüş babamı hasta olarak gördüm. Ölmüş babamı rüyamda hasta ve yatalak görüyorum, hastahanenin de denizde olduğunu görüyorum, bu rüyayı 3 defa gördüm bunun manası nedir acaba? bir dileğimi var? ne olur yardımcı olun, rüyada ölen babayı hasta görmek neye yorulur, şimdiden teşekkürler.
Kimden: ümmü
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:31
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: tedirgin
Anahtar kelimeler: ölmüş babayı rüyada canlı görmek

Ümmü merhaba,
Rüyada ölmüş babayı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder.
Ancak rahmetli babanızı hasta olarak görmüş olmanız gerçek hayatta dini vazifeleriniz konusunda bir ikazda bulunmaktadır. Rüyada ölmüş birini hasta olarak görmek, rüyayı görenin dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna işaret eder. Bakınız ölü rüya tabiri sayfası.
Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir