Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ölü Balık Görmek

Rüyada ölmüş balık görmek neye işaret eder?

Rüyamda bol balık tutarken nehrin bir kısmına geldiğimizde ölü balıklar suyun yüzeyine vurmuştu, yanımdaki arkadaşım “buradan uzaklaşalım, o çocuk doğduğundan beri etrafı hep ölüm” dedi, o çocuğu rüyamda gördüm etrafı yeşillik gibiydi ama elmada elma tadı yoktu. Aslında rüyam çok uzun, bir bölümünü anlatayım, rüyamda bu kötü çocuk büyümüş ben onunla savaş vermekteyim, çevremdeki insanlara “büyük günahlar işlemeyin” diye haykırıyorum ve odada bir yere çıkıyorum.

Aynı odada Müslüman ve Hristiyanların olduğunu görüyorum onları etrafıma topluyorum, bütün kötülüğe karşı insanlara diyorum ki “ben kiliseye gideceğim, sonrada camiye ama duş almam lazım”. Duş almak için girdiğim banyoda her tarafta camların perdelerinin olmadığını ama rabbime yakın olmak için kesin yıkanmam gerektiğini söylüyorum. Bu arada o kötülük bizi orada buluyor ben ve bir kaç kişi bir camdan kaçıyoruz ama köprüler yıkılmış, su bulanık, insanlar askeri gemilere haykırıyor “alın bizi buradan” diye ama geminin boş gittiğini insanları almadığını görüyorum.

Rüyada ölü balık görmek neye yorulur?

olu-balikRüyada ölü balık görmek ölmüş balık, balık ölüsü, balığın öldüğünü görmek olmayacak hayaller peşinde koştuğunuzu veya gerçek yaşamınızda sahip olduğunuz mutluluğa bir gölge düşeceğini, gelecek bir sıkıntıyı işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını ziyaret ederek inceleyiniz.

“Rüyada Ölü Balık Görmek” için 9 yanıt

rüyamda deniz kıyısında karın üzerinde kımıldamayan balıklar gördüm.balıkların arasında geçip denize doğru yürüdüm. acaba ne anlama geliyor.

kiz arkadaşım rüyasinda oda kadar büyüklugunde balık görmüş ölü ama , benim Annemmis balık sarılıp Aglıyormuşum ve kiz arkadaşıma ters davranıyor muşum acaba ne anlama geliyor bu cevap verebilir misiniz

Rüyamda çok ölü balık gördüm makineyle çektim onları hamsi degildi ama yemek içindi galiba ev ortamındaydım renk farklı bir renk degildi hamsinin bir büyügüydü.

rüyamda süs balığını ölü halde içecekken son anda farkedip içmiyordum, bu balık bir arkadaşımın balığı oluyordu, benim balığım ise canlı halde dururuyordu ne anlama geliyor acaba

arkadaşlar. Benim rüyamda ise akvaryumum daki yavru baliklarimin hepsi ölü fakat anne ve babaları yaşıyor idi. 100 litrelik akvaryum 2 tane de zebra ciklet var.

Rüyamda fanusta 4-5 tane turuncu japon balığı gördüm. Hepsi aynı fanustaydı. bunlardan ikisi ölmek uzereydi yan dönmüşlerdi. Hemen yem attım kendilerine gelsinler diye yemleri zor bir şekilde yediler ama dayanamayıp iki tanesi öldü. Yorumlarsanız sevinirim…

Ruyamda boyle akvaryumlar vardi ayri ayri bende onlara bakiyodum bakarken baliklarin öldüğünü farkediyorum diyorum ki bu baliklar neden ölmüs uzuluyodum ama sonuncu akvaryumda 2 tane balık yasiyodu onlarada seviniyodum ve dikkat etsinler diyodum bunlarda ölmesin..Acaba anlami nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir