Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölü Bebekler Görmek

Rüyada ölü bebekler görmek neye işaret eder?

Uzun süredir yorucu bir iş temposuyla çalışıyorum, bir yandan da teorik olarak ders almaya devam ediyorum. Bir iki günlük bir tatilimde rüyamda ailemden uzakta olduğumu görüyordum. Babamın amcalarımla kavga ettiğini duyuyorum ve araç için para bulamıyorum ve bisiklet ile yola çıkıyorum. Her zaman gittiğim ve bildiğim bir yol, yolda bir su birikintisi olduğunu ve içinde ölü yeni doğan bebekler olduğunu görüyorum, lakin koku falan almıyorum. Bir şekilde geçiyorum ve geçer geçmez yağmura yakalanıyorum. Bir kaç arkadaşım da gördükleri halde almıyorlar. Çok uzun oldu ama sabaha karşı gördüm ve hala etkisindeyim o bebeklerin, yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada ölü bebekler görmek neye yorumlanır?

Sude selam,

Gördüğünüz rüya, genel anlamda şu anda negatif duygularla dolu bir yaşam döneminden geçtiğinizi ifade etmektedir. Bu dönemi atlattığınızda her şey normale dönecektir. Rüyadaki unsurların anlamlarına bakmak gerekirse;

Rüyada tatilde olduğunu görmek, uyanık hayatınızda bir yorgunluk içinde olduğunuzu gösterirken babanızın amcanız ile kavga ettiğini görmeniz ise etrafınızdaki kimi insanlardan ileri gelen bir stres yaşadığınızı ya da bir dedikodudan kaynaklanan üzüntünün sizi de negatif etkilediğini simgeler.

Rüyada bisiklet görmeniz, rahatlamaya işaret olup, sıkıntın sona ermesi anlamını taşır. İyi rüyalar arasındadır.

Rüyada bisiklete bindiğini görmek sorunlarınızın üstesinden kendi çabalarınızla gelmek, sorunlarınızı çözmek manasını taşır.

Rüyanın ana unsuru olan yeni doğmuş ölü bebekler görmek ise reel hayatınızda umutlarınızın azalmasına sebep olan, sizi yeni bir başlangıçtan alıkoyan bir durumlarla karşılaştığını simgeler.

“Rüyada Ölü Bebekler Görmek” için 4 yanıt

Rüyada ölü bebek pişirmek
Rüyamda annem teyzemler ve başka akrabalarımla birlikte memleketimde teyzemin evindeyiz. Annem, teyzemlerle birlikte ateş yakmışlar ve üzerinde tencerede bir şeyler pişiriyorlar. Ölü bir bebeği pişiriyorlar bunu biliyorum ama ölü bebeği görmedim. Anneme “bunu neden pişiriyorsunuz yenmez” diyorum o da “tadı güzel olur, yumuşak olur, yenir” diyor. tiksiniyorum bi yandan da biraz korkuyorum çok garip hissediyorum rüyamda. 26, Kadın, Bekar, Öğrenci

Yıldız merhaba,
Haklısın, gördüğün rüya hiç hoş değil ve gerçek yaşamda annenin ve / veya yakınlarının senin hakkında bir yeni başlangıca engel olduklarını ya da senin öyle düşündüğünü simgelemektedir.
Vaktin olursa lütfen düşüncelerini / gelişmeleri buraya ekler misin? Bu bilgi benim için önemli.

şu an için hayatımda yeni başlangıç adına bir gelişme söz konusu olmadığı için ailemin beni engellediğini düşünmüyorum. ama gördüğüm rüyanın etkisini gün boyu üzerimden atamadım. gerçek yaşamda olumsuzluklar yaşamama mı dalalet bu rüya ?

Yıldız selam,
Görmüş olduğun rüya sıradan bir rüya değil. Rüyalardan geleceğe dair mesaj beklemek en son göz önüne alınması gereken durumdur ( denizde zıplayan balık – iyiye / siyah kuş – başarısızlık gibi net unsurlar olursa geleceğe bakılır)
Sizin rüyanız net bir şekilde geçmiş ya da şimdiki bir durumun muhasebesini anlatmaktadır. Lütfen sakin zamanda düşünün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir