Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölü Bedenler Görmek

Rüyada ölü bedenler görmek ne demektir?

Merhaba rüyamda biri bana “şu isimli kişiyi göreceksin” diyordu. Sanırım önemli bir zat. En son gördüğümü söylemediğine eminim. Fakat kim ne zaman ne söylediğini hatırlamıyorum. Çimenli ağaçlı yeşil bir alanda idim. Orada yerlerde ölü bedenler vardı, ortamda hiç kan yoktu. İlk gördüğümde “ALLAH bunu herkese nasip etmez” diye çok seviniyor ve kendimi iyi hissediyordum, sevinçten yerimde duramıyordum.

En son Kemal Sunal‘ı fotoğraf şeklinde gördüm, gülümsüyordu. Rahmetli için dua ettiğim zamanlar olmuştu. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız? Sanırım rüyamda tam anlamıyla hatırlamadığım kısım en önemli yer kusura bakmayın. Bazen size yolladığım rüyalarımı çok kısa zaman içerisinde cevaplıyorsunuz o yüzden sizlere teşekkür ediyorum. ALLAH bu hizmeti veren emeği geçen herkesten razı olsun.

Takma isim :Lazbeyi
Yaşınız :25
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Memur
Ruh haliniz :Umutlu

Rüyada ölü bedenler görmek neye yorulur?

Rüyada görülen veya duyulan isimler bazen çok değerli mesaj verebilmektedir, ancak siz rüyanın en önemli olan bu unsuru hatırlamıyorsunuz.

Rüyanızda çimenli ağaçlı yeşil bir alanda olmanız önünüzde huzur dolu bir dönemi işaret ederken gördüğünüz ölü bedenler gerçek yaşamda yaşamın manası anlamış, kişisel gelişimini tamamlamış, hem bu dünya hem ahiret için yapması gerekenleri yapan bir karaktere sahip olduğunuzu simgelemektedir.  Ölü bedenleri görmüş olmanın sizde bir korku yaratmaması aynı zamanda bir yeniden doğuş veya kimi şeylere yeniden başlamayı temsil edebilir.

Rüyanızın ilerleyen bölümünde rahmetli Kemal Sunal’ı görmeniz ve onu güler yüzlü görmüş olmanız inşallah onun mekanının cennet olduğuna işarettir. Diyorsunuz ki “Rahmetli için dua ettiğim zamanlar olmuştu”, bu rahmetli ile aranızda bir manevi bağ olduğunu ifade etmekte, dualarınız sonucu kendinizi daha iyi hissettiğinizi / hissedeceğinizi temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir