Rüyada Ölü Bir Kişinin Kafasını Kesmek

Rüyada ölünün kafasını kesmek neye çıkar?

Rüyamda kendimi bir hastane odasına girerken gördüm, orada 2 ay önce ayrıldığım erkek arkadaşımı gördüm, kaza geçirmiş diye oraya gitmişim, ama ben hastaneye gelirken o ölmüş. Odada 2 tane doktorun elinde bir bıçak şeklinde bir cisim gördüm, ölen erkek erkek arkadaşımın kafasını ve bir kolunun 3 parmağını kestiler “neden bunu yapıyorsunuz, yazık değil mi” dedim, doktorlar “ölünün kafasını incelememiz gerekiyor” dediler, yatağa düşüp bayıldım.

Eski erkek arkadaşım 8 ay önce motosikletle trafik kazası geçirmişti, bir buçuk ay hastanede kaldı, bende onunla beraber orada sürekli yanında idim. Sizce bununla ilgili olabilir mi , birde 2 ay önce benimle ilişkisini bitirdi, 8 yıllık bir ilişkimiz vardı.

Rüyada ölü birinin kafasını kesmek yorumu

Semra merhaba, eski erkek arkadaşı bir hastanede görmek ilişkinin iyileşme sürecini tamamlamış olduğunu ve sonuç alamayacağınızı gösterir. Eski erkek arkadaşın öldüğünü görmek uzun ömürlü olunacağına işarettir. Bu rüya kimi toplumlarda arkadaşın ölüm haberini almak olarak ta açıklanmakta ancak batı dünyası buna katılmamaktadır. Rüyada ölünün kafasını kesmek veya ölü birinin kafasının kesildiğini görmek rüyayı gören kişinin zihninin derinliklerinde bir şeylere son vermek istediğine yorulur. Öldüğünü gördüğün erkek arkadaşının kafasının kesilmesi ise büyük ihtimalle onu unutmak istediğini ya da onun sana yaşattığı üzüntünün son bulmasını istediğini temsil etmektedir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir