Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölü Biri Tarafından Öpülmek

Rüyada ölü biri tarafından öpülmek neyi gösterir?

Rüyamda bilmediğim, tanımadığım bir evdeyim ve neden orada olduğumu bilmiyorum ancak içimde bir korku var. Sonra tanımadığım, ölmüş genç kız mezardan çıkıp yanıma geldi ve beni öptü. Bu rüyanın açıklaması ne manaya gelmekte? Teşekkür ederim.

Rüyada  ölünün öptüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Salih merhaba, lütfen önce bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını incele. Tanımadığın, yabancı bir evde olduğunu görmek aslında senin gerçek hayatta ölüm korkusu çektiğine işarettir. Aslında belirli bir ölçüde ölüm korkusu yaşamak her normal insanın yaşaması gereken bir duygudur, kişiyi ahirete hazır olmaya yöneltir, bu dünyanın da değerini bilmeye neden olur. Ancak hangi sebeple olursa olsun bu korkunun normal hayatı olumsuz etkileyecek dereceye gelmesine izin verilmemelidir.

Rüyada ölü görmek sayfasında anlatıldığı gibi temel şey ölü görünce korkulmamalıdır çünkü ölü diri getirir. Rüyada tanınmayan ölüyü öpmek veya bilmediği bir ölü tarafından öpüldüğünü görmek tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalık gelmesine işarettir.

“Rüyada Ölü Biri Tarafından Öpülmek” için 3 yanıt

Selamünaleyküm. 25 yaşındayım bayanım. Rüyamda seyda hazretlerinin başımdan üç kere öptüğünü gördüm, heyecandan her tarafım titriyordu. Yanındaki tercumanina bana bayılmamamı söyledi bende ona döndüm çok güçlüyüm bayılmam dedim. Ne anlama gelir acaba?

Babamın beni defalarca yüzümden hasretle özlemişcesine öptüğünü gördüm ne anlama geliyor teşekkürler

Mehmet Ali selam, gördüğün rüya ona olan büyük özlemin ifadesi, onu yanında görmek, onu yanında istemek arzusunun yansımasına benzemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir