Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölü Cüceler Görmek

Rüyada ölü cüceler görmek neye işaret eder?

Selamlar sevgili hocam, ben rüyamda annemin yatak odasında 5 tane tabut gördüm, içinde ölü cüceler vardı ben bunu yapan adama “neden yaptın bunu” diye sordum,  adam eliyle vurup kaçtı. Adından başka rüyada evlerin içinden dev yılanlar çıkıp beni takip ediyordu, bütün evlerin içinden yılanlar çıkıp insanları kovalıyordu ve akşamdı, rüyada her yer karanlıktı en son kendimi bir evde sakladım ve uyandım.

Rüyada ölü cüceler görmek tabiri

Hülya merhaba, bazı sağlık sorunları nedeniyle size geç cevap verdiğim için affedin. Rüyada tabut görmek ana rahmini ifade eder, yani kişinin kendini güvende hissetmek istediğini gösterir. Öte yandan ölüm korkusuna işaret ederken bazı yorumcular ise kişinin gerçek hayatında artık kullanmadığı fikir ve alışkanlıkları olduğuna yorumlar. Sayılarının beş adet olması insanın beş duyusuna dikkat çekerken kişinin bu duyularının kıymetini bilip, iyi kullanması gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada cüce görmek kişinin yakın çevresiyle bir takım sorunlarla karşı karşıya kalacağına işaret eder. Tabutların içindeki be adet ölü cüceler ise etrafınızdaki insanlarla yaşadığınız bazı sorunların sona erdiğine işaret etmektedir.

Yılan hakkında geniş açıklama rüyada yılan görmek sayfasında yer almaktadır. Sayfada anlatıldığı gibi rüyada dev gibi büyük yılanlar genellikle iktidar güçleri, sizi yönetenler, amirleriniz veya üstlerinizle ilişkilerinizi simgeler ve çoğu zaman anlaşmazlık, tartışma, çekişmelerin yansımasını gösterir. Bu rüya aynı zamanda düşman ya da rakiplerinizin güçlü olduğuna işaret edebilir. Dev yılanın sizi takip etmesi yaşadığınız bazı olayların içinizde büyük korkulara sebep olduğunu anlatırken size bir şey olmaması bu korkuların yakında geçeceğini temsil etmektedir.

“Rüyada Ölü Cüceler Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben ruyamda İnci gördüm sol kolumdaydi sanki kemiklerimden çikmiş gibi 2tanesi koptu düştü 3tane gördüm birde kesik vardı kolumda.sonra bir domuz gördüm sarı rengdeydi sanki hastaymis gibiydi.bunun yorumu ne?önceden tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir